Своего не предлагать• 28 июня 2025
Шукаю чоловічі парфуми
Всім привіт.
Шукаю чоловічі парфуми з ароматом свіжоскошеної трави або свіжого сіна.
Пошук за нотами не дав результату. Хотілось би дізнатися з вашого ольфакторного досвіду.
Жирафовое варьенье• 28 июня 2025
Не знаю чи вам сподобається, може молекулу 3 з ірисом, мені вона нагадала студентські роки, село, куди ми в гості їздили
Бавовнятий Пупс• 28 июня 2025
Я вже давно не ділю парфуми на чоловічі та жіночі:) тому рекомендую СК truth.
Бавовнятий Пупс• 28 июня 2025
Ще Прада Ірис можуть вам підійти.Щойно пшикнула, прям трава скошена, гіркуваті.