Коли співробітник має сплатити свої кошти за дрібні замовлення для офісу, або за доставку і потім ці кошти відшкодовуються.Чи можна від цих добровільних мікро кредитів
відмовитись?
Nathalie27• 28 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
Чи є чіткий закон, який це регулює?
Є звичайне людське: «Ні, нема грошей»
Ответ дляPol.olga
Так не платите со своего кармана. Скажите, что не сможете. А какая причина- это неважно. Вообще это не норм. Либо дают корпоративную карту, либо не просят. Это нищебродство уже.
Так и не просит никто, ели за услугу не выставлен счёт, то это автоматически ложится на плечи сотрудника.
aglaya-ce1f• 28 июня 2025
Ответ дляPol.olga
Какая корпоративная карта, если это не частники и все под отчёт?
aglaya-ce1f• 28 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
А раптом мені скажуть звільняйтеся тоді...
Значит смените работу, все равно вас тут не устраивают их правила.
serebro16-72be• 28 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
Суммы не большие, но сама ситуация неприятная и не хочется потом бегать за своими же деньгами.
У нас например частная фирма то покупаешь и идёшь а кассу и сразу отдают...но это нигде не проводят
aglaya-ce1f• 28 июня 2025
Ответ дляPol.olga
А я разве писала конкретно под случай автора? Я написала возможные варианты. А если вы так осведомлены, то лучше дайте совет автору.
Так дала выше
serebro16-72be• 28 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
А почему тогда не могу из кассы дать Вам средства заранее?
Может и могут ..не просила никогда...
Юлия_Юлия-2175• 28 июня 2025
Ответ дляYeva-c21c
Так и есть, выплачивают только через месяц и меня это не устраивает.
Теж колись практично щотижня купляла щось для офісу за свої кошти і чекала повернення. Так от потім це відіграло свою корисну роль - кошти мені повертали наче як мої ’бонуси/премію’ і через це після скорочення більшими були виплати в центрі зайнятості.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Якщо Вам ці гроші не потрібні були тут і зараз , то це плюс.А в мене на утриманні дитина і пенсіонери, тому чекати повернення дуже не зручний варіант.
Колись на зарі студентства я кілька разів на це велась настільки, що навіть влізла б в кредитні кошти, якби тоді ця опція була доступна.
Але на щастя, тоді це було неможливо; саме тоді вдало для мене приїхало важливе і довгоочікуване керівництвом замовлення, яке я не змогла оплатити, бо мене банально ніхто не попередив. Хоча я тоді була в такій скруті, що і з попередженням навряд би що змогла нашкрябати.
Внаслідок цього в них мало не зірвалась презентація в той день, ну а так як на презентації були присутні китайські інвестори - скандал мені не влаштовували і гроші стали залишати на ресепшен як депозит саме для розрахунків з кур´єрами)
Ответ дляЧомучка
Цікаво, а що ж заважало одразу залишати депозити?Брати кредити у студентів і не попереджати це взагалі вищий рівень наглості.Шкода, що презентація у них не зірвалась, тоді це був би для них урок.
Ответ дляYeva-c21c
А навіщо? Більшість же ведеться на їхні умови, їм це зручно.
І я повелась, і все хто до мене був, і секретарка, яка тоді зі мною була - всі виконували цю умову, бо боялися втратити роботу в такому крутому місці)
Везе той, на кому їдуть.