Пухнасті штани• 28 июня 2025

Работа HR в ИТ компании

Кто работает HR, в рекрутинге в ИТ компании или других, поделитесь, как вам работа, как вы в неё пришли, плюсы/минусы?
Задумываюсь перейти в эту сферу, интересны отзывы
Українська зірочка• 28 июня 2025
Ця сфера вже відмирає, ніжно не хоче тримати ейчара в компанії на 5 людей
Злюсь до кипіння• 28 июня 2025
У подруги син працює, прийшов після курсів, зарплата залежить від якості та швидкості закриття вакансій. Зараз доходи знизились, ця сфера не на підйомі. Зі свого досвіду спілкування з рекрутерами не ейчар, половина з них не володіє ні інформацією про компанію, ні про вакансію. Але я не в айті. Якщо поза штатом, то це, як ріелтор.
Пес Патрон• 28 июня 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
ну так, звісно, всі ІТ-компанії - це компанії на 5 людей, ага
Поліпривіт всім• 28 июня 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
А яка не відмирає?
Не против• 28 июня 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
У ІТ підрозділах де 5 людей (та і 25) ніколи не було HR. Там людей шукають керівники
Ann_Arbor• 29 июня 2025
Працюю в IT компанії зі штатом 120 працівників. HR відділ та рекрутиг в нас строго розділені, як і у більшості компаній зі штатом 100+. Це різні департаменти з різними задачами. HRи в нас працюють з наявним персоналом компанії - займаються бенефітами, системами мотивацій і бонусів, передачею запитів від команд до топ менеджменту, організацією performance review, корпоративною культурою, організацією навчання та дозвілля для персоналу (разом з event-менеджерами), адаптацією нових працівників і подібним. А рекрутинг відділ працює з залученням нових кадрів до компанії, тобто закриттям вакансій, і тому має більше перетину з розробниками, ніж з hr. Коли працювала в більшій компанії, то рекрутинг департамент ще розділявсь на сорсерів/ресьорчерів, local та international рекрутерів та лідів. І все це різний спектр обов´язків.
Ви спочатку подумайте що для вас було б більш цікавим? Більше шансу на успіх буде саме в тій діяльності, які для вас більш цікава.
І трохи весело читати про відмирання Сфера ІТ і ці професії в ній цілком собі живі. Так, є окремі компанії, які відмирають чи вже вмерли. І є певні негативні тенденції ринку та стагнація. Але це точно не те, що має вас зупиняти. Куди реальніша перешкода - відсутність комерційного досвіду. Для людей без досвіду пропозиції в ІТ зараз дуже мало і це стосуєтсья усіх напрямків, не тільки hr а й розробки, тестування, РМів і всього іншого.
Ann_Arbor• 29 июня 2025
Ответ дляНе против
Якщо говорити про іт компанії, 5-25 людей - це стартап. В стартапі ти в любому випадку будеш мультитаскером, який робить екстра задачі.
Якщо ж компанія має підрозділи, то значить вона більша за розміром і в такому випадку hr завжди буде. З мого досвіду, компанії на 30+ людей завжди мали hr(ів) в штаті. Правда теж чим менший розмір компанії, тим ширша зона обов´язків.
Ну а якщо це іт підрозділ в не іт компанії, то це зовсім інша історія, яка просто не дуже відноситься до іт
автор Пухнасті штани • 30 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
А яка не відмирає?
Вот тоже так подумала) что-то негативное сказать - раз плюнуть) везде его можно найти..
А_мама_говорила• 29 июля 2025
Девочки,привет. Тоже хочу сменить сферу деятельности,но мне больше по душе будет hr админ работа. Где нет поиска кандидатов,закрытие вакансий.
Может посоветуете с чего начать? Может есть хорошие курсы?