Пліткарка• 28 июня в 20:17

Люблін

Дівчата, допоможіть зорієнтуватися. Завтра їду з сином подавати документи в UMCS. Перед цим потрібно з самого ранечку встигнути зробити pesel UKR. Уженд знаходиться на вулиці Zamborzycka, 88. Хотіла поруч знайти житло, нічого немає.
Можливо, хтось орієнтується по місту і підкаже в якому районі зупинитися, щоб швидко зранку дійти?
Буду вдячна за поради ❤️
Смайлик• 28 июня в 20:18
Букінг?
Меня много• 28 июня в 20:21
Чат gpt молчит?
автор Пліткарка • 28 июня в 20:24
Ответ дляМеня много
Чат gpt молчит?
Мовчить або пропонує готель за 3000 грн ніч. Я приїжджаю пізно ввечері і заздалегідь треба зайняти чергу в уженд. Хостела поруч немає, як каже.
автор Пліткарка • 28 июня в 20:24
Ответ дляСмайлик
Букінг?
Всі варіанти в центрі. Хіба що, добиратися громадським транспортом. Думала, щось є в пішій доступності
Как нефиг делать• 28 июня в 20:24
Мені здається,я була там раз,що все це в центрі+-
Мию чакри щоденно• 28 июня в 20:30
Ответ дляПліткарка
Авторко , там немає поряд ані готелів, Анні хостелів. Виберіть готель в іншому місці й візьміть вранці Убер, це ж недорого, місто маленьке
Меня много• 28 июня в 20:34
Ответ дляПліткарка
Таксі? В Польщі дешеве і їде окремою смугою без пробок
автор Пліткарка • 28 июня в 20:35
Ответ дляКак нефиг делать
Уженд? Показує, що 5-6 км від центру. Я не знаю наскільки я зорієнтуюся в громадському транспорті …
автор Пліткарка • 28 июня в 20:36
Ответ дляМеня много
Дякую. Замовляти через додаток чи як? Що порадите?
Лиса Патрикевна• 28 июня в 20:37
Автор, ви самі вступали, чи з посередником? Донька теж вступила в цей вуз, але документи ми поки не відвозили, нема ще апостіля. Теж треба буде їхати робити статус і документи подавати. Напишіть потім,як у вас все пройде. На який факультет дитина вступила?
автор Пліткарка • 28 июня в 20:37
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую. Замовляти через додаток?
автор Пліткарка • 28 июня в 20:40
Ответ дляЛиса Патрикевна
З посередником. У нас апостиль вже є. 30 червня останній день подачі документів по старому закону. Хвилююся, що не встигну, кажуть, в уженді великі черги. Документи в університеті приймають до 14:00.

Після 1 липня потрібно буде проходити їхній внутрішній тест на В2.
автор Пліткарка • 28 июня в 20:40
Ответ дляМеня много
Яка вартість так і? Чи можна розрахуватися картою?
Лиса Патрикевна• 28 июня в 20:41
Ответ дляПліткарка

Так знаю при тест. Ми нажаль не встигаємо до 30го. А який факультет?
Мию чакри щоденно• 28 июня в 20:41
Ответ дляПліткарка
Дякую. Замовляти через додаток?
Так, скачайте ще в Україні , прив´яжіть картку
Мию чакри щоденно• 28 июня в 20:41
Ответ дляПліткарка

А чому не хочете приїхати на день раніше ?
автор Пліткарка • 28 июня в 20:41
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую)
автор Пліткарка • 28 июня в 20:42
Ответ дляМию чакри щоденно
30 червня- це понеділок. Субота, неділя в установах вихідні.
автор Пліткарка • 28 июня в 20:44
Ответ дляЛиса Патрикевна
Тест за словами посередника, не складний. В особистий кабінет має прийти посилання на онлайн-тест.
Керунок « Цифрові технології в анімації культури».
Мию чакри щоденно• 28 июня в 21:18
Ответ дляПліткарка
То в п´ятницю тоді
Простецкая• 28 июня в 21:24
Мені здається ці тести потрібно буде здавати в будь якому випадку. Тому що вас ще направлять на мед огляд, і ви все одно не подасте всі документи одразу. А взагалі удачі.
Как нефиг делать• 28 июня в 22:05
Ответ дляМию чакри щоденно
То в п´ятницю тоді
То вже пʼятниця пройшла.А по темі,в ужонді черга була на хв 40,я чекала товариша.
Как нефиг делать• 28 июня в 22:07
Ответ дляПростецкая
Ні медогляду ні тестів,треба пессель і апостиль атестату.
автор Пліткарка • 28 июня в 22:49
Ответ дляПростецкая
Дякую. На медогляд не відправляють. Декілька днів тому вступники подавали документи.
автор Пліткарка • 28 июня в 22:50
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую. Треба раненько прийти
автор Пліткарка • 28 июня в 22:50
Ответ дляКак нефиг делать
Тест на В2 буде обовʼязковим з 1 липня.
Меня много• 28 июня в 23:37
Ответ дляПліткарка
Болт чи Убер чудово працює, оплата одразу карткою. Через болт більшість водіїв наші
Пес Патрон• 29 июня в 21:22
Автор, не має потреби шукати житло біля ужонду. Він знаходиться далеко від всього. Вранці рано їздить транспорт і таксі. Завантажте додаток як дояде чи любіка. Там зможете знайти яким міським транспортом доїдете і побачите розклад
автор Пліткарка • 29 июня в 21:47
Ответ дляПес Патрон
Уже все знайшла. Поселились в центрі. Зранку викличемо таксі)
Пес Патрон• 30 июня в 08:56
Ответ дляПліткарка
Удачі.
Люблін гарне місто, жила там пару років. Сумую досі.