Пліткарка• 28 июня в 20:17

Люблін

Дівчата, допоможіть зорієнтуватися. Завтра їду з сином подавати документи в UMCS. Перед цим потрібно з самого ранечку встигнути зробити pesel UKR. Уженд знаходиться на вулиці Zamborzycka, 88. Хотіла поруч знайти житло, нічого немає.
Можливо, хтось орієнтується по місту і підкаже в якому районі зупинитися, щоб швидко зранку дійти?
Буду вдячна за поради ❤️
автор Пліткарка • 30 июня в 08:58
Ответ дляПес Патрон
Удачі.
Люблін гарне місто, жила там пару років. Сумую досі.
Дякую) Син буде тут навчатися, а я приїжджати в гості 😏
Пес Патрон• 30 июня в 09:00
Ответ дляПліткарка
Підкажіть як вчили мову? Курси чи репетитор? Якщо курси то які саме?
автор Пліткарка • 30 июня в 09:06
Ответ дляПес Патрон
Курси від Юнекогруп у Луцьку. В них же, можна здати державний екзамен на В2, який будуть вимагати з 1 липня
автор Пліткарка • 30 июня в 12:47
Ответ дляМеня много
Таксі? В Польщі дешеве і їде окремою смугою без пробок
Дякую за пораду. Все встигли
автор Пліткарка • 30 июня в 12:50
Ответ дляПростецкая
Мені здається ці тести потрібно буде здавати в будь якому випадку. Тому що вас ще направлять на мед огляд, і ви все одно не подасте всі документи одразу. А взагалі удачі.
Подача документів зайняла хвилин 10. На медогляд не відправляли. Довідка від лікаря потрібна тільки тим , хто вступає на хімію та біологію
автор Пліткарка • 30 июня в 12:52
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор, ви самі вступали, чи з посередником? Донька теж вступила в цей вуз, але документи ми поки не відвозили, нема ще апостіля. Теж треба буде їхати робити статус і документи подавати. Напишіть потім,як у вас все пройде. На який факультет дитина вступила?
Все зробили швидко. В уженд приїхали заздалегідь, були треті в черзі. Хвилин 15. Документи подали в бюро рекрутації хвилин за 10. Майте всі копії при собі, щоб не бігати робити
Лиса Патрикевна• 30 июня в 21:40
Ответ дляПліткарка
Дякую.
автор Пліткарка • 01 июля в 20:40
Ответ дляЛиса Патрикевна
Скажіть, будь ласка, чому ви вибрали саме цей вуз? В мене почали зʼявлятися сумніви , щодо вибору. Думаю, може треба було в більше місто пробувати поступати 🤔
Лиса Патрикевна• 01 июля в 21:08
Ответ дляПліткарка
Я поставила умову, що це має бути не велике місто, бо для мене головна умова це шанс отримати гуртожиток,бо я не зможу оплачувати кімнату чи квартиру. А місто і вуз обрала донька. Буде ще пробувати Лодзь, але сказала що Кьюрі в пріорітеті
Лиса Патрикевна• 01 июля в 21:10
Ответ дляПліткарка
Ну і ще я дивилася, аби оплата навчання була не занадто високою на випадок,якщо відмінять статусу укр
автор Пліткарка • 01 июля в 21:42
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую. В мене такі ж аргументи. Тільки обирала я, бо сину якось без різниці було де навчатися. А коли відвезли документи, взяли сумніви чи правильно я роблю) Я дуже тривожна мама)
автор Пліткарка • 01 июля в 21:43
Ответ дляЛиса Патрикевна
До речі, ви можете подаватися на соціальну стипендію. Вже непогана компенсація на житло та харчування.
автор Пліткарка • 01 июля в 21:44
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мали б продовжити до березня 2026 р або й 2027. Чекаємо
Лиса Патрикевна• 01 июля в 22:41
Ответ дляПліткарка
В мене зависокий дохід буде для соціальної. Тим більше рахують за минулий рік, порахують дохід ще й чоловіка,який нещодавно загинув і поділять на мене і двох дітей. Коли чоловік був живий, то вписувалися ще на соціальну. А на мені ще іпотека,яку ніхто не відмінусовує з доходів. Типу богачка, виходить(
Щось не спиться• 26 июля в 08:43
Ответ дляПліткарка
Добрий ранок, розкажіть, будь ласка, основні етапи для вступу, алгоритм дій.
Дякую.
автор Пліткарка • 26 июля в 20:57
Ответ дляЩось не спиться
Дякую.
Всюди по різному. Гляньте цю групу, там багсто інформації. Син поступав у UMCS, то рекрутація почалась 17 квітня, а в середині травня вже була кваліфікаційна розмова. Після якої, на на тупний день, була відповідь, що зарахований.
Щось не спиться• 26 июля в 23:21
Ответ дляПліткарка
Дякую!