Vovchik_1978• 28 июня в 21:34

Де купуєте протеїн?

Років 5 не замовляв протеїн, а зараз вирішив трохи схуднути і потребую.. Глянув ціни, трохи шокований.
Де купуєте протеїн, щоб було не дорого і оригінал ? дякую за відповіді..
Новорічна пальма• 28 июня в 21:37
Онлайн у магазинах спортивного харчування замовляла, коли ходилав в спортзал.
Так, воно недешеве.
Новорічна пальма• 28 июня в 21:38
Автор, ви збираєтеся тренуватися в залі? Силові тренування?
автор Vovchik_1978 • 28 июня в 21:43
Ответ дляНоворічна пальма
не в залі, а на турніках біля будинку 3 рази на тиждень (підтягування 4 підходи , два хвата різних і 4 підходи на брусьях). Також кожного дня роблю кардіо (ходжу 30 хвилин по сходах, з віджиманнями від підлоги 100 разів за день) В зал ходив років 5, але то було 10 років тому )) За 3 тижні скинув 6 кг.. підозрюю, що сипляться мязи також, бо по білку їм 1г на кілограм, а потрібно 1,5-2..
Смайлик• 28 июня в 21:44
Хороший протеин это дорого.
автор Vovchik_1978 • 28 июня в 21:45
Ответ дляСмайлик
Хороший протеин это дорого.
це вже я зрозумів, бо колись його купував кілограмами і не било сильно по гаманцю.. а зараз трохи ситуація бачу змінилась ((
А шо сталося?• 28 июня в 21:55
Покупаю в оффлайн магазине неподалёку. Поскольку хозяин магазина - знакомый приятеля, у меня скидка и получается дешевле, чем заказывать. А так, да, дорого( везде.
сама себе прекрасная• 29 июня в 09:37
автор, дешевле есть тот белок с питанием) Это творог, яйца, мясо - ежедневно это все. Тунец, макароны твердых сортов, чечевица. Упор на белок и углеводы, жир по минимуму на ваш вес
автор Vovchik_1978 • 29 июня в 11:26
Ответ длясама себе прекрасная
бачу, що ви абсолютно не в темі якщо таке пишете :) але за коментар дякую..