Маю натхнення• Изменено 28 июня в 21:40
Стосовно закордонного паспорту, допоможіть розібратися
Будь-ласка. Якщо є діючий , я можу по закону взяти ще один новий. І мати 2 діючих. Але. Питання. Якщо є дуже старий недіючий(по строку все), то він вважається також діючим , тобто третім? Чи ні? Я думала, що так як він сплинув по строку, то все. А мені наразі кажуть, що він вважається діючим, бо на руках лишився.
НЛОша• 28 июня в 21:44
Ні, він не діючий вже. І можна ще два діючих мати.
В мене у сина так: один старий зі строком сплинувшим та два діючих (обидва робили у тому році)
Чорнобаївка• 28 июня в 21:44
Закінчився термін - паспорт не дійсний.
Зараз маєте право зробити ще один. І у вас будуть 2 дійсних паспорта.
Маю натхнення
• 28 июня в 21:46
Ответ дляЧорнобаївка
Закінчився термін - паспорт не дійсний.
У мене знайома робила нещодавно. У неї був один, він сплинув у березні 25р, вона його хотіла лишити, коли подавала доки у червні, її скпзали-можете лишите але він буде вважатися другим діючим 🙄. Я також не второпаю, чого, якщо він вже сплинув. Типу, треба здавати, якщо лишається на руках, то автоматично вважається діючим. Як на мене брєд, але…от і питаю)
Радість моя• 28 июня в 21:49
Ответ дляМаю натхнення
От у мене, в доньки, один паспорт срок дії до жовтня 25, а в лютому ми зробили новий закордонний паспорт. В червні їхали закордон, взяли на всяк випадок два паспорти. Старий паспорт ніхто і не питав. Я думала на кордоні будуть якісь питання, але ні
ЦібаФу• 28 июня в 21:51
Ответ дляМаю натхнення
Возможно, она не так поняла?
Черговий по кухні• 28 июня в 22:09
Подскажите, пожалуйста, как скоро делают паспорт ?
И сколько стоит срочный ?
Маю натхнення
• 28 июня в 22:16
Ответ дляЧерговий по кухні
И сколько стоит срочный ?
Дмс сайт зайдіть, я не робила
Деловитая• 28 июня в 22:19
Ответ дляЧерговий по кухні
И сколько стоит срочный ?
Я ось зробила за тиждень терміновий
Донька подруги• 28 июня в 22:24
Мені теж так сказали за старий ,бо я його не принесла їм . Оформлювала другий . Написала заяву про втрату старого і все . Тепер 2 нових .
Маю натхнення
• 28 июня в 22:58
Ответ дляДонька подруги
Заяву у поліцейському відділенні , окремо ходили?
Тобто, у вас три наразі, 2 з них діючі, так?
Донька подруги• 28 июня в 23:00
Ответ дляМаю натхнення
Нет , не в полицию . Там у них же . При том , этот паспорт был до 2018 года , я по правде говоря , даже не знаю где он ?! Сейчас 2 новых , один вот в подлом году сделала им и пользуюсь а тот что постарее до 28 года , но там американская виза и я его не трогаю , чтоб место для штампов было .
Маю натхнення
• 28 июня в 23:02
Ответ дляДонька подруги
Ну ось…) знову дилема)) от у вас як мені і казала знайома🤯 а вище люди про протилежне кажуть
Донька подруги• 28 июня в 23:05
Ответ дляМаю натхнення
Она сразу увидела по базе что есть третий и срок до 2018 . Я сказала ей как есть , что не помню где он . Переезды , и тд . Она подала листочек , я написала что утерян и мне выдали новый . Как она мне объяснила , нужно старый ( у которого срок истек ) приносить им , если нет , он числится за Вами и что он на руках .
Бибер-анонимер• 28 июня в 23:21
У меня была такая ситуация: вот на тот недіючий написала заявление, что утрачен при переезде
Маю натхнення
• 28 июня в 23:25
Ответ дляДонька подруги
А взагалі, потім треба обидва мати при перетині кордону? Не зтикалися?
Без комплексів• 28 июня в 23:32
Ответ дляМаю натхнення
Один має бути при перетині кордону . Взагалі, 2 зручно, якщо ви часто подорожуєте. Наприклад, ви замовили візу і залишили паспорт у посольстві, а в цей час подорожуєте з іншим. Якщо ви не повертаєте прострочений паспорт , маєте написати заяву про втрату. Його анулюють у системі. Раніше можна було писати заяву, що хочете залишити, тому що...( Зазвичай через дійсні візи), тоді його гасили( робили дірки дироколом через усі сторінки і обкладинку) і залишали вам
Донька подруги• 29 июня в 00:27
Ответ дляМаю натхнення
Нет конечно . Один.
Черговий по кухні• 29 июня в 01:05
Ответ дляДеловитая
Я ось зробила за тиждень терміновий
А скільки коштів і як записалися в чергу ?
Бо мені треба собі і дітям .
Деловитая• 29 июня в 02:20
Ответ дляЧерговий по кухні
Бо мені треба собі і дітям .
Я робила в ДП Документ, записалась без проблем. Грошей 2 з чимось тисячі, можно точно подивитись у них на сайті