Тільки не про гроші• 28 июня в 22:11

Я так розумію літа цьогоріч не чекати??)))

За 2 місяці вже осінь) Казали лише червень холодний, але по прогнозу ніякої спеки не бачу. Вдень трохи буде, але ночі холодні. Як думаєте, чому цьогоріч так?
Ласую колобками• 28 июня в 22:12
Хай так, ніж спека на сході, півдні і півночі
Якось так і живу• 28 июня в 22:12
Отличное лето. Тепло, нет жары, вечером приятная прохлада.
Незнакомлюся• 28 июня в 22:13
Ви мабуть забули яка жара була минулого літа?
Як виключали світло і як весело було варитися всім?
Хай краще таке літо чим жара!
Тро Нью-Йорку• 28 июня в 22:13
Мене цілком і повністю влаштовує теперішнє літо. З насолодою прокидаюсь і лягаю. Тішуся зелені, комфортній погоді і помірним дощам. Сподіваюсь, воно таким і залишиться)
Голубка миру• 28 июня в 22:13
А я хочу жару.
Досі ходжу з відчуттям наче це весна, а літо ще попереду.
Навіть, на пляжі не була
Додаю напруги• 28 июня в 22:14
Мене настільки задовольняє ця погода, що я навіть не можу словами сказати))
Маска-0b9f• 28 июня в 22:14
Я би так не сказала
Like-995b• 28 июня в 22:16
Не переживайте, будет 40
Якось так і живу• 28 июня в 22:17
Ответ дляГолубка миру
А я хочу жару.
Навіть, на пляжі не була
Так ежайте на юга, а нам комфортно тутачки в этом лете :))
Аленький носочек• 28 июня в 22:18
Ответ дляЯкось так і живу
А как купаться в водоемах?
Сонячний день• 28 июня в 22:19
Не понимаю, вам жары в 30-40 градусов не хватает? Или вы просто не можете новые босоножки летние обуть или в купальнике выйти? Так езжайте в африку. А нам прохладно и хорошо)
Меня много• 28 июня в 22:23
У нас сьогодні+30, завтра +29. То я щаслива що на наступні вихідні +23-24
Хочу в БАНю• 28 июня в 22:25
Отличное лето
Лиса Патрикевна• 28 июня в 22:27
отличное лето... вот сижу на балконе, прохладно, где то летит шахед (падло)...
Жена_КотораяСтена• 28 июня в 22:30
Якась секта любителів пекла, по 5-10 тем щодня про то, що їм холодно і сумно.
Мені прекрасно. +20+25 набагато краще і комфортніше, ніж +35 в тіні і +30 вночі.
Всім мерзлячкам раджу перевірити щитовидку та судини, або переїхати кудись в Зімбабве, там вас чекають такі бажані +40 цілий рік.
Додекаэдр• 28 июня в 22:33
Отличная погода
Я уже устала задыхаться летом
Латексне альтер ЕГО• 28 июня в 22:34
кожен божий день подібна тема, ну не набридло з пустого в порожнє? чудове літо, буде ще і спека адська
Платье Длинное бальное• 28 июня в 22:35
А я кайфую прямо. Прямо надихатись не можу. Краса ж. На вулиці комфортно, в квартирі теж. Ну це ж краще аніж ота спека, що хоч шкіру з себе знімай. Мені той пляж не вср*вся з тією спекою.
ЯспАкойнаЯ• 28 июня в 22:47
Полтава, за прогнозом на прикінці наступного тижня 28-29.
Мир Мир Мир!• 28 июня в 22:58
Отличное лето, пусть прохлодная погода продержится до начала сентября, без жары и духоты.
А вот недавно• 28 июня в 23:03
Меня все устраивает! Днем тепло, но не пекло, и ночью прохладно и комфортно
Цветов Мне срочно• 29 июня в 07:55
Заметила что жару любят худые женщины, а прохладу жирные.
Дайте вподобайок• 29 июня в 09:58
Ответ дляНезнакомлюся
Хай краще таке літо чим жара!
Минуле літо було таким виключно через відключення світла. Кондиціонер вирішує всі проблеми. Удень на пляж або в басейн. А з цьогорічною погодою купатися лише в Спортлайфі в закритому басейні. Можливо, це якась незрозуміла логіка, але під час життя в війні хочеться хоч якихось радощів, доступних 99% людей на Землі з нормальним кліматом, а не ходити в куртках як на Алясці 24/7/365
Дайте вподобайок• 29 июня в 10:02
Ответ дляМир Мир Мир!
Ага, от би круглий рік ходити в пуховиках і шапках 👌
Дайте вподобайок• 29 июня в 10:02
Любительки прохолоди, можливо, розглянете Північ Ісландії, для вас там ідеально? Усе як ви любите: круглий рік в пуховику, утепленому взутті і шапці
Незнакомлюся• 29 июня в 12:53
Ответ дляДайте вподобайок
Ви можете гарантувати що цього літа не будуть відключати світло через обстріли?
Чи війна закінчилася ? Чи й@бнутий сусід вже здох?!
Звичайно включати кондиціонер який допоможе в жару, але без світла він не працює.