Моя кішка розмовляє зі мною, але тільки після 22:00, це нормально???
Результат:
вже голосів:
29 (93.55%)
Так
2 (6.45%)
Ні
Забрала і не сказала• 29 июня в 00:16
Это нормально. Для нормальных котов.
А Ваша, судя по всему, хочет Вас если не съесть, то, как минимум, порвать как Тузик тряпку.
Чем Вы ей так насолили?)
Элька-Карамелька• 29 июня в 00:26
це сфінкс?
Боже, як я тільки вижила після зустрічі з ним)) ходила до косметолога додому, в неї там був кабінет. Лежу з альгінатною маскою на тому столі, відчуваю хтось теплий стрибає мені на живіт. Знімаю ту маску і бачу ось це...перша думка - галюни, монстр)) потім десь на задворках здорового глузду згадую, що то такі коти))
Як виявляється, я встигла закричати, але я цього не пам´ятаю) це мені вже перелякана косметолог сказала, як влетіла в кабінет))