Ні грама• 29 июня 2025
Чи є тут мами, сини яких самі пішли на війну в 18 років?
Сину через два місяці 18 років
Має інвалідність дитинства, по хворобі, яку виявили рік назад. І яка невиліковна і поступово розвивається і скоріш за все, сильно вкоротить життя, і то треба берегтися.
І ось вже декілька місяців як син заявив що у 18 років свідомо піде на війну. Ніяк його не можу перевмовити.
Казала щоб хоч до 25 років почекав, ні і все.
Як і що йому ще казати... Я в розпачі
Вивозила, але з-за кордону повернувся більше року назад.
Я розумію що багато наших хлопців полягли на цій війні і всіх і кожного шкода💔
але йти туди у 18 ... Він думає що підпише контракт і через 8 місяців повернеться з війни.. нічого мене не слухає що то малі шанси звідти повернутися ще й 6 місяців мінімум на 0 треба буде бути по контракту...
Моє серце розбите
Як і що йому ще казати... Я в розпачі
Моє серце розбите
Коко На Страже• 29 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
Удалено администрацией...
Да, если ребенок не понимает и до него не доходит, то что тут поделаешь
Видящие_помогите• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Хронічний гломерулонефрит
Почечная недостаточность есть?
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
на войне все средства хороши. не знаю как бы я поступила. возможно даже что-то и сломала. не знаю.
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Почечная недостаточность есть?
Ні, ще немає Слава Богу
після року на гормонах, зараз п´є від тиску постійно ліки і все
Коко На Страже• 29 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
Я уверена, что всегда можно убедить словами. Значит автор недостаточно старается. Или это трольная тема
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
не надо разбрасываться такими выводами. вы не знаете как она и что делала.
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Яка я була б щаслива щоб це була трольна тема........
Видящие_помогите• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Ні, ще немає Слава Богу
Значит все не так и плохо
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
автор не обращайте внимания на белопальтовых. главное они все делаю в достаточной мере. сейчас она вам скажет, что вы плохо ребенка лечили, поэтому он болеет.
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
От же і питаю на форумі, може є ще що я могла б йому сказати а сама не додумаюсь
ПолБатона• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Вже зв´язувався він, сказали що може не візьмуть, але не точно.
Мені здається, при його наполегливості візьмуть(
Як би то зарання взнати, і де, візьмуть чи ні
100% не візьмуть, не переживайте. А ви розмовляйте з ним, спробуйте його переконати, що з його хворобою він не зможе воювати, щоб він викинув цю думку з голови. Поступово його попустить. Коли почалась війна, мій син з друзями пішов у воєнкомат, їм було по 20 років. Їх відправили додому, сказали, що такі їм не потрібні. Я не знала, мені нічого не сказав, а то я б точно інфаркт дістала. Тепер, як побачив, що твориться, то не дуже вже хоче воювати.
Радуга-дуга• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Каже що наша армія найкраща у світі і він хоче бути дотичним до цієї величної історії спротиву, каже що його предки воювали і раз така історична є нагода для нього, то піде теж виборювати свободу для найкращої країни у світі.
Вж рік сам вивчає як то зброя працює, схеми та фізику баллістики. Характер твердий та дисциплінований.. Відстоює своє рішення, ні найменшого сумніву.
Мда... Шобла потужників таких як він цінує. Ше на одному житті можна вкрасти
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляПолБатона
хорошо, что вовремя прозрел.
Радуга-дуга• 29 июня 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Отправьте его поволонтерить в больницу к тяжелораненым. Скажите, что так от него будет больше пользы
Вони його є шанс і відговорять. Розкажуть про реальні справи
Коко На Страже• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Можно много чего сказать. Но никто вам на форуме этого писать не будет - сразу в бан отправят
Кидаю курити• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Ось і мій, дуже вперттй
І головне ж, з-за своєї хвороби і так має берегтися дуже щоб ще хоч років з 10 прожити
Планую може психолога якого найти щоб з ним поспілкувався, але й то, скоріш за все не схоче
Автор, чем занимается ваш сын в данный момент? Учится, работает?
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Значит все не так и плохо
Ну то пока так але ж ця хвороба не стоїть на місці, прогресує потихеньку
А в умовах окопів може і не потихеньку все піти
Дадосвидания• 29 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
А я уверена ,что не трольная
Моему сыну через 2 месяца 18 лет и он тоже мечтает идти учиться на профессию,чтоб потом быть на фронте . Эти разговоры 2 года
Вы не представляете сколько мы ведем беседы с ним .
Разговорилась с соседкой ,сыну 16 ,но тоже хочет идти в военный
У соседей внучка поступает на военный
Юношеский максимализм
У соседей внучка поступает на военный
Юношеский максимализм
Садова гойдалка• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Автор, обіймаю вас. У знайомих син пішов теж по «юнешескому максималізму» на війну. Потім сказав, що там все не так як він собі уявляв.
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
На жаль, невиліковна хвороба
Теж я собі дирку в голові проколупала де і що не так зробила що в нього ця хвороба тепер, ніби пилинки здувала як могла але так, теж себе корю що значить десь недогляділа
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
На жаль, невиліковна хвороба
вы не виноваты. не корите себя. люди заболевают. никто не застрахован. может вам просто отпустить ситуацию? вы себе только хуже делаете. вы ведь тоже не из железа.
Булькаю• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Вибачте, але хтось ж це все вложив йому в голову. Скоріш за все, виховання у сім´ї було в дусі телемарафону. І тепер маєте те що маєте
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляКидаю курити
Вчиться самостійно, штучний інтелект, програмування, ну і схеми та фізику зброї
Поступати кудись відмовився
Дадосвидания• 29 июня 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Моему так говорят знакомые ,которые служат
Были у врача ,спросила куда хочет сын поступать. Рассказал. Она давай ему объяснять ,что все не так как он себе представляет, ( ее муж как раз там куда хочет сын )
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляБулькаю
не думаю что мальчик смотрел телек. в школах пропаганда тоже не плохо работает.
Видящие_помогите• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
На жаль, невиліковна хвороба
Любая хроническая болезнь неизлечима. Но с пиелонефритом люди живут долго и счастливо. К тому же, у него нет ХПН.
люблю_тортики• 29 июня 2025
Автор, если вы не тролль- то должны знать, что вашего сына не возьмут.
Контракт 18-25 - добровольный. Мобилизации такой возраст не подлежит.
Им выплачивают миллион за контракт, если есть предпосылки, что контракт может быть разорван- как в вашем случае из-за инвалидности - то никто его заключать не будет. Кому этот геморрой нужен
Дадосвидания• 29 июня 2025
Ответ дляБулькаю
А подростки не имеют доступ к информации?
Они без инета живут ?
Семью нужно обвинить ?
Они без инета живут ?
Семью нужно обвинить ?
Бешене сарі• 29 июня 2025
Ответ дляНі грама
Поступати кудись відмовився
может обьяснить ему, что работая физиком, инженером по оружию, он может принести намного больше пользы не знаю даже кому ..Родине?
Ні грама
• 29 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
А я уверена ,что не трольная
У соседей внучка поступает на военный
Юношеский максимализм
У соседей внучка поступает на военный
Юношеский максимализм
Ось, ви мене розумієте! Такі вперті
Мій навіть не поступати а одразу на фронт
Хоча це ідея, може я своєму сину на військового запропоную поступити, може військового інженера, хоч трохи час відтягнути