Лгин• 29 июня в 09:57
Одни истории успеха. А у кого неуспеха, но без трагедий, за границей?
Типа в Украине были директор, за границей полы моете. Есть такие? Что думаете, как вы?
сладкий_ноябрь• 29 июня в 16:42
Ответ дляМедсестричка
Це те саме, що в Україні дуже зручно ’жирувати’ на допомогу з малозабезпеченості.
Ні, не те ж саме. Тому що в нас малозабезпечені за часту штучні, які працюють і не платять податки, зп отримують на руки.
сладкий_ноябрь• 29 июня в 16:43
Ответ дляМедсестричка
В якому місті ви у Франції? Ви намагалися знайти роботу? Отримати місце в садку? Ви в курсі скільки треба за садок платити? Місця в державному садку люди чекають роками. Місце у звичайної няні (це по суті те саме що садок) - понад 800 євро на місяць, незалежно від того чи ходить дитина. Місце в садку не набагато дешевше. Допомога матері з двома дітьми євро 650. З них треба оплатити оренду, комунальні, садок, харчування і т.д. Так, для малозабезпечених є допомога на оплату садка і житла, але це не значить, що це все безкоштовно , це оплата лише частини витрат. А решта то все платите ви самі.
Давайте продовжуйте про ’вигідно сидіти на пасобіях у Хранції’, хоч посміємося.
До речі, ваша дитина теж в садку з 2 місяців? Чи то інше?
Одна живе в Парижі, вела не памʼятаю де. Діти ходили до держ садків і тепер ходять до держ шкіл.
Але так, простіше нити.
Горлаю зрання• 29 июня в 16:55
Небольшой городок на Юго-Востоке Франции.
В своем окружении знаю только один пример, когда человек ничего не потерял в профессиональной деятельности: при переезде уже был язык, были международные сертификаты, в первый месяц начала войны и переезда повезло попасть на профкурсы, а потом предложили стаж и после постоянный контакт.
Есть старший администратор в гостинице и шеф-повар; первая начинала с уборки, но буквально за пару месяцев предложили руководящую должность; вторая работала помощником повара, потом был формасьон и предложили пойти шефом (в Украине этаже профессия была).
Все остальные работают на простых/сезонных работах.
Если так можно сказать, то повезло тем, кто сразу решил идти работать: в 22-ом - начало 23-го к нам было очень лояльное отношение и многие работодатели закрывали глаза на отсутствие языка/низкий уровень; большинство из них получили бессрочные контракты.
И, увы, знаю только одного, кто по истечении трёх лет на курсах/формасьонах нашел работу по профилю, всем остальным повальные отказы; на сезонку/уборку/фабрику они не пойдут, а в офисы их не приглашают.
У меня 2,5 года работы в супермаркете и уже рабочий титр. Довольна я своей работой? Не очень. В Украине я была бухгалтером, вела одновременно до 10-ка компаний и мне тупо не хватает драйва табличек, аналитики, сведения баланса. С другой стороны грех жаловаться. Но - скучно:( Проблема с языком: не заходит
Додекаэдр• 29 июня в 22:56
Да,моя кума , 54 года- первая работа в жизни уборшица ,900 евро.Дома даже трудовой не бьіло,но хочет остаться в Австрии и за 5 лет заработать 500 дол пенсии( цитата). Почему считаю неуспехом- стала очень агрессивной с началом работьі, пока сидела 3 года на пособиях манера общения бьіла абсолютно другой
Додекаэдр• 29 июня в 23:03
Ответ дляМедсестричка
Реалізований в роботі - це коли у тебе є та робота, вона дозволяє себе повністю утримувати (а не вижити) і ти біжиш на неї з задоволенням.
З цієї позиції керівник департаменту не факт, що ’реалізований в роботі’, оскільки часто ненавидить свою роботу і живе у постійному стресі. Позиція звичайного продавця у соціально орієнтованій країні може виявитися більш привабливою, оскільки дає можливість пристойно жити і знайти баланс між сім´єю та роботою, не руйнуючи при цьому твоє фізичне та психічне здоров´я.
Ви мислите стереотипами. Якщо керівник ,то задовбаний, повірте,це зовсім не так, а , скоріше, навпаки
Додекаэдр• 29 июня в 23:07
Ответ дляжінка незаміжня
Ого, то ваші 2 знайомі то показник?
Моя знайома з Макарова вже три роки працює в теплицях. Дитина в молодшій школі
Парова машина• 30 июня в 02:08
Ответ дляДодекаэдр
А як ваша кума себе забезпечувала усе життя, якщо не секрет? Чоловіки чи щось інше?
Додекаэдр• 30 июня в 06:05
Ответ дляПарова машина
Спочатку чоловіки , вона рано і вдало вийшла заміж, свекр був ’ новим руським’, потім деякий час чоловік після смерті батька, потім померла її мама і вона вже після своїх 40 здавала подобово її квартиру
Липка-прилипка• 30 июня в 10:16
Ответ дляМедсестричка
Неуспіх - це ховати власну дитину після ракетного удару. Неуспіх - це не спати ночами три роки. Неуспіх - коли у дітей починаються психологічній психічні проблеми через прильоти поруч. А працювати - це завжди успіх, особливо якщо твої діти в безпеці і мають повноцінне життя.
Ви перелічили дуже болісні події і їх назва точно глибша і страшніша, ніж ’неуспіх’.
Медсестричка• 30 июня в 13:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Але так, простіше нити.
Ви конкретно у якому місті жили? Ні в якому? Є дуже доречно у вашому випадку прислів´я: ’п...деть - не мешки ворочать’. Дивно розказувати ’як воно є’, не маючи жодного досвіду. А давати оцінку, не бувши на місці сестри тієї дописувачки - то взагалі верх дурощів.
сладкий_ноябрь• 30 июня в 14:45
Ответ дляМедсестричка
Звісно.
Сидіть тоді на виплатах і жалійтеся, що з дитиною не можете знайти роботу
Медсестричка• 30 июня в 20:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно.
Хто вам сказав, що моя дитина потребує догляду? І хто вам сказав, що я ’на виплатах’? Ви робите нелогічні висновки, щось додумуєте і видаєте те за істину у вищій інстанції. Навіщо взагалі з розумним виглядом розказувати, як жити там, де ти ніколи не був і нічого про те життя не знаєш? Спосіб самоствердження?
сладкий_ноябрь• 30 июня в 21:00
Ответ дляМедсестричка
Але ж ви самостверджуєтесь і намагаєтесь прикриватися хоть чимсь, аби виправдати тих, хто не працює :₽
Медсестричка• 30 июня в 21:10
Ответ длясладкий_ноябрь
На відміну від вас я розумію різницю між crèche/nourrisse i école maternelle. Я знаю скільки треба чекати на місце у crèche/nourrisse , знаю скільки це коштує, знаю розмір виплат (приблизно), розмір оренди і комунальних (приблизно). Знаю що таке працевлаштуватися у Франції. Знаю, що école maternelle не працює по середам, а батьки працюють ) Я бачила на прикладах друзів і колег що таке мала дитина у Франції. Для вашої фантазії ’з 2х місяців’ у матері має бути CDI контракт (лише тоді вона може вимагати скорочення робочого тижня із зменшенням оплати, звісно), плюс на підхваті чоловік+ мама+свекруха, бо у дитячі канікули (які тут кожні два місяці по тижню і більше плюс літні) - з дитиною всі сидять по черзі. Лікарняних на дітей нема в принципі, хворих несуть в садок. Але якщо температура піднялася вище 39, то вас викличуть з роботи і як ви вирішуватимете це питання - лише ваші проблеми. У моїх колег сидять мами, тата, свекрухи, свекри по черзі, бо няню погодинно брать невигідно і таких послуг майже нема. І так, école maternelle з 3 років). Фантазуйте далі, не забудьте подумати де 800 євро на садок брати будете щомісяця при допомозі у 600, і це на трьох людей...
сладкий_ноябрь• 30 июня в 21:30
Ответ дляМедсестричка
Ну звісно ж.
Що і потрібно було довести.
Простіше не працювати і сидіти вдома, при тому нити, що не має роботи.
Але поки ви ниєте, хтось бере й робить,
Що і потрібно було довести.
Але поки ви ниєте, хтось бере й робить,
Медсестричка• 30 июня в 22:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну звісно ж.
Що і потрібно було довести.
Але поки ви ниєте, хтось бере й робить,
Що і потрібно було довести.
Але поки ви ниєте, хтось бере й робить,
З малою дитиною одній матері дійсно простіше не працювати і сидіти вдома. Фінансово це значно вигідніше, як би дивно це не звучало. Якщо є дорослі родичі поряд, які готові підтримати - ситуація змінюється.
Вам би від теорії та перейти до практики, а то ви лише в теорії така розумна, а на практиці пшик.
сладкий_ноябрь• 30 июня в 23:34
Ответ дляМедсестричка
Так про це й мова.
Що роботу знайти не проблема, просто простіше нити, що не модна знайти роботу щ дитиною і сидіти на виплатах.
Що вам не сподобалося в моєму пості не знаю, тут ви написали те ж саме,
Медсестричка• 30 июня в 23:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Так про це й мова.
Ви звинуватили людину, що вона не хоче працювати, прикриваючись дитиною. Навіть не знаючи тієї людини)
Ви фантазуєте ’садок з 2 місяців’, не маючи гадки що це таке і які умови туди потрапити.
Ви фантазуєте ’як легко знайти роботу у Франції, та ще й з дитиною’, це абсолютна брехня, особливо важко іноземцю.
Кожне ваше слово - брехня під соусом ’я знаю’.
сладкий_ноябрь• 30 июня в 23:42
Ответ дляМедсестричка
Мы тільки що самі підтвердили, що вигідніше не працювати. От саме цим і займаються.
Мені не потрібно знати людину і зробити висновки, якщо вона пише, что з дитиною не беруть. Тим паче що це брехня.