Лгин• 29 июня в 09:57
Одни истории успеха. А у кого неуспеха, но без трагедий, за границей?
Типа в Украине были директор, за границей полы моете. Есть такие? Что думаете, как вы?
Чупа-чупс• 29 июня в 10:23
Ответ дляЛасунка
От чего вам отдыхать? От учебников, серьёзно?))
Хочется на море на поляж, покайфовать 7-10 дней беззаботно.
Ласунка• 29 июня в 10:24
Ответ дляАмелі на мілені
Мій «неуспех» це взагалі не можу знайти роботу третій рік.
А дуже хочу, бо потрібна робоча віза.
Та робота, що не підходить для візи, не підходить мені. Тож, четвертий рік сиджу на пособіях.
PS згодна працювати десь на складі і тд. Але і такої роботи немає
А дуже хочу, бо потрібна робоча віза.
А джобцентр не предлагает вам?
Медсестричка• 29 июня в 10:24
Ответ дляжінка незаміжня
Ну такое. Получается не реализован в работе, ни семьи нормальной ради детей. Если у человека была хорошая должность, то он амбициозный. Надеюсь у нее все получится в дальнейшем и она получит соответствующий результат от всего этого
Реалізований в роботі - це коли у тебе є та робота, вона дозволяє себе повністю утримувати (а не вижити) і ти біжиш на неї з задоволенням.
З цієї позиції керівник департаменту не факт, що ’реалізований в роботі’, оскільки часто ненавидить свою роботу і живе у постійному стресі. Позиція звичайного продавця у соціально орієнтованій країні може виявитися більш привабливою, оскільки дає можливість пристойно жити і знайти баланс між сім´єю та роботою, не руйнуючи при цьому твоє фізичне та психічне здоров´я.
Большой секретик• 29 июня в 10:26
Ответ дляЛасунка
А зачем ей работать с индусами, если муж может содержать из Украины?) Чтоб дома не сидеть типа?
Ну вы бы не работали…и не с индусами, да и вам не понять
Ласунка• 29 июня в 10:29
Ответ дляНевидимка Майя
Когда она только уехала, из хорошей благоустроенной жизни, из Киева, с двумя детьми, один кроха, три месяца жила к чужих абсолютно людей (спонсоры), все были в шоке, зачем ей это нужно.
Зато сейчас, спустя три года, старший ребенок учится в частной школе в Лондоне (это и для людей с достатком намного выше среднего сложно, а он учится бесплатно), учится прекрасно, есть перспективы, квартира социальная (в Лондоне, там цены на аренду космос), младший здоровый психически ребенок, английский как родной, не знает ни про какие обстрелы, укрытия.
Сейчас уже говорят, а вот в начале было легче, а вот то, сё, а на деле она умная женщина с четким планом на будущее.
Скорее расчётливая. Мужа бросила без колебаний. Ну, видимо, такие там были отношения)
Невидимка Майя• 29 июня в 10:30
Ответ дляЛасунка
Полная противоположность Вам, я так понимаю
В гости звали?• 29 июня в 10:31
Родина друзів виїхала по u4u в США, вона завжди дома була з дітьми, в чоловіка було 2 чи 3 автомайстерні.
Він спочатку планував чи в тракдрайвери йти, чи механіком в автосервіс, але так сталося, що пішли на прибирання. Зараз вони попроходили курси з хімчистки меблів, ще якісь сертифікати отримали, і відкрили свій невеличкий клінінг. Заробляють 10-12 тис на двох, чоловік хоче ліцензію сантехніка або водопроводчика отримати, тоді заробітки будуть значно більші.
Так що з одного боку - з домашньої кішечки і директора в прибиральники, з іншого - гроші заробляють, ні в чому собі не відмовляють.
Туся муся• 29 июня в 10:32
Ответ дляМедсестричка
Ваш снобізм не дозволяє вам уявити, що люди ставляться з повагою до любої професії? Маю двох близьких подруг: одна після апарату скму (посада у кабміні, куди беруть лише по знайомству )працює на геть малій посаді в офісі в єврокраїні. Інша після апарату ВРУ працює в ресторані хостес. Обидва згадують свою роботу в Україні як страшний сон і як не дивно - їм подобається нова робота. Хоча в ресторан після ВРУ морально було непросто. А виявилося в сто раз краще :) Ні за що не болить голова, вийшов за поріг роботи - і про неї забув, адекватний колектив, ніхто нікого не підсижує, люди не бояться втратити роботи у разі зміни керівника департаменту, нарешті без проблем відпустка і нема потреби вийти на роботу у законний вихідний, нема відряджень. Коротше, один профіт. Але снобам того не зрозуміти )
Маю схожу історію в подруги , працює в Макдональдс з чоловіком в Італії, після нормального рівня життя та офісної роботи в Україні, задоволені: офіційне працевлаштування, постійний контракт, страхування, зп дозволяє знімати житло й забезпечувати себе й двох дітей, й так, вийшов з роботи й забув про неї
Дідова баба• 29 июня в 10:32
Ответ дляЛгин
быть счастливым продавцом консультантом в неходовые часы? вы сами понимаете что пишете?
Анастасия, создавайте уже свою историю успеха. А вы вместо этого, просиживаете на советчице.
Разгуляшка• 29 июня в 10:34
Ответ дляЛгин
Не просто понимаю, а поддерживаю. Двадцать лет работы главбухом в Киеве с хорошей зарплатой и сорванной нервной системой(( сейчас три года на заводе в Австрии подсобным рабочим- я реально счастлива, я в 17:01 не помню что я делала на работе 😁
Лорка-хлорка• 29 июня в 10:38
Ответ дляАмелі на мілені
Ні. Тут немає стільки робіт. Фінляндія…
Тут , навіть, на безоплатне стажування (щоб вписати в резюме) складно влаштуватися
А які вони дають допомоги в Фінляндії?
сладкий_ноябрь• 29 июня в 10:50
Ответ дляжінка незаміжня
Сестра тоже не может найти. С ребенком негде не берут. Живет на пособие во Франции
:) у Франції не беруть на роботу, коли є дитина?
В мене знайома там, з двома дітьми 5 і 13 років, працює вже півтора року. Малому не було 4, коли вона вийшла працювати. Малий в садочку, там не великі групи, садок працює до вечора.
Тому не потрібно прикриватися дитиною.
Ще одна, теж з дітьми, зараз їм 8 і 9 років, то теж працює майже відразу по приїзду, , в школах група продовженого дня, там багато різних занять безкоштовних, діти не спішать йти додому.
Тому не потрібно прикриватися дитиною.
Анютины ласки• 29 июня в 10:52
Ответ дляЛасунка
5 тыс у.е. в Украине и 5 тыс у.е. в Лондоне очень по-разному весят, к сожалению.
Пускаю бісики• 29 июня в 10:52
Ответ дляЛгин
Спокійно. Цей ’успіх’ так мене але закольобав, що якби не гроші - змінила б роботу на варіант з меншою відповідальністю. Неходові часи це не лише грошей менше, це і роботи менше. А для країни перебування вже не трутень. Ну і знаю я по чім у них садки... До її ’неуспіху’ багатьом пахати і пахати. А панянка зміну відробмла і голова не болить
Анютины ласки• 29 июня в 10:53
Ответ дляЛасунка
Два сына всегда будут дороже мужа.
Амелі на мілені• 29 июня в 10:58
Ответ дляЛорка-хлорка
А які вони дають допомоги в Фінляндії?
Приблизно, як в Німеччині. 500 євро на людину, якщо з сімʼєю, на дитину теж приблизно стільки ж
жінка незаміжня• 29 июня в 10:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому не потрібно прикриватися дитиною.
Ого, то ваші 2 знайомі то показник?
Млинці зі смайликом• 29 июня в 11:01
Я онлайн дома работала, рабочее время сама регулировала, но конечно чтоб хорошо получать приходилось и побольше работать и отпуск был редкость. В Германии работала на заводе, да голова свободна одно плохо 3 смены не смогла в таком режиме, проблемы со сном всегда, уставшая. Сейчас нашла работу в офисе, ужас сколько мне нервов это стоит, сотрудники одни немцы. Я всегда во всём виновата и постоянно в напряжении. Ну её, буду другую искать, сил нет просто.
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:02
Ответ дляжінка незаміжня
Ого, то ваші 2 знайомі то показник?
Показник того, що діти не перешкода до роботи.
Ylena77777• 29 июня в 11:03
Ответ дляАмелі на мілені
Ні. Тут немає стільки робіт. Фінляндія…
Напишите пожалуйста мне в личку.
жінка незаміжня• 29 июня в 11:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну якщо ви так написали, то так воно і є. Як і вище написали, що після посади директора департаменту в фінансовій компанії працювати продавцем в бюджетному магазині - це прям мрія і біжать на таку роботу з задоволенням)
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:09
Ответ дляжінка незаміжня
Ну ви пишете, що сестра з дитиною не може знайти роботу :)
А тут виявилось може. То тепер ви починаєте шукати інші аргументи, обезцінюючи при цьому тих, хто не сидить і не чекає, а діє
Лорка-хлорка• 29 июня в 11:11
Ще вчора я була висока як вежа,
Здається, ще трохи - дістану зеніт.
І раптом, - як вибух, - обвал і пожежа.
Розтрощений камінь - уже не граніт.
Руйновище віри, і розпач, і розпач!
Під попелом смутку поховано шлях,
Зажурені друзі сахнулися врозтіч.
Посіяне слово не сходить в полях.
На те й погорільці - будуємо хатку,
Над хаткою небо. А знов голубе.
Найвище уміння - почати спочатку
життя, розуміння, дорогу, себе.
🎨 Paweł Kuczyński
#ЛінаКостенко #Ліна_Костенко
Здається, ще трохи - дістану зеніт.
І раптом, - як вибух, - обвал і пожежа.
Розтрощений камінь - уже не граніт.
Руйновище віри, і розпач, і розпач!
Під попелом смутку поховано шлях,
Зажурені друзі сахнулися врозтіч.
Посіяне слово не сходить в полях.
На те й погорільці - будуємо хатку,
Над хаткою небо. А знов голубе.
Найвище уміння - почати спочатку
життя, розуміння, дорогу, себе.
🎨 Paweł Kuczyński
#ЛінаКостенко #Ліна_Костенко
жінка незаміжня• 29 июня в 11:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Фантазер) Совєтчиці вони такі) Це про вас
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:12
Ответ дляжінка незаміжня
:) так-так, не всі сидять у Франції на виплатах і прикриваються дітьми.
Лорка-хлорка• 29 июня в 11:13
Ответ дляАмелі на мілені
А жити в родині треба?
жінка незаміжня• 29 июня в 11:13
Ответ длясладкий_ноябрь
Не всі) ваші 2 знайомі працюють))
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:14
Ответ дляжінка незаміжня
Не всі) ваші 2 знайомі працюють))
Так, а ваша сестра розказує вам казки, які ви розповідаєте тут :)
жінка незаміжня• 29 июня в 11:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Так само можна сказати і про вас
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:16
Ответ дляжінка незаміжня
Так само можна сказати і про вас
Казки в чому? Що люди працюють? Ви зараз серйозно?