Шукаю трусики• 29 июня в 12:22
Ви змогли приборкати герпес? Як?
В мене ще з дитинства є геніальний герпес. Як і чому не знаю. Тоді було соромно розповідати батькам і я думала, що це якесь запалення, а зараз на диво не зменшилось, а збільшилось. Іти до гінеколога дільничного поки що не хочу. На приватного грошей не має. Підкажіть, у кого був геніальний герпес, чи змогли ви зробити щоб проявів було мало? І як? В мене на диво за останні півроку вже декілька цих проявів і воно ну дуже неприємне. Стосовно сексуального партнера, то вже десь чотири роки точно без чоловіка.
Шукаю трусики
• 29 июня в 12:33
Ответ дляКров з молоком
Разводняк какой- то и вы 40 лет ничем не лечились?
Там такой зуд
Зуд є, коли є запалення. Але ж воно не постійне
Все будет, но потом• 29 июня в 12:34
Ответ дляШукаю трусики
Я до нього не ходжу
вам ’під 50 років’ і ви не ходите раз на рік до гінеколога??
Шукаю трусики
• 29 июня в 12:34
Ответ дляЯзвочка
Передається. Господи і ці люди ще розтуляють ноги. Передається це висококонтагіозна вірусна інфекція.
Читала медичні статті. То там пишеться, що не передається. Передача лише при контакті слизової до слизової
Шукаю трусики
• 29 июня в 12:35
Ответ дляВсе будет, но потом
Ні
Ламборджини• 29 июня в 12:35
Ответ дляШукаю трусики
Дякую. Почитаю про ці препарати.
Від герпесу є спеціальні противірусні (ацикловір, валацикловір), не грайтеся ото тією фігнею, що написано
Язвочка• 29 июня в 12:35
Ответ дляЛамборджини
Як мінімум призначають Вальтрекс.
Шукаю трусики
• 29 июня в 12:36
Ответ дляЛамборджини
Ось поки що про ацикловір думаю
Язвочка• 29 июня в 12:36
Ответ дляШукаю трусики
У вас нуль знань.
Шукаю трусики
• 29 июня в 12:36
Ответ дляЯзвочка
У вас нуль знань.
Дайте посилання на інформацію, що передається через постіль чи накладку на унітаз
Ламборджини• 29 июня в 12:36
Ответ дляКукусики
А як ви до гінеколога ходите? Він герпесу не бачить?
А ви думаєте герпетичні висипання постійно є???
Ответ дляШукаю трусики
Моя дільнична геніколог настільки неприємна особа, що не хочу. І перейти від неї до іншого лікаря неможливо, бо всі переповнені лікарями.
А чим це небезпечно?
Мені сімейний лікар прописана Валавір. Пропити 4 табл вранці і 4 ввечері. Зручно. Е і інша схема. Це вірус який назавжди . Його тільки можно пригнічувати. Про лікувалась, уже кілька місяців не турбує. Здоров´я!
Шукаю трусики
• 29 июня в 12:38
Ответ дляsvetolino
Дякую!
Ламборджини• 29 июня в 12:40
Ответ дляШукаю трусики
Ось поки що про ацикловір думаю
Краще лікар все таки, ацикловір все таки більше слабше, ніж валацикловір, але треба схема дієва.
Язвочка• 29 июня в 12:50
Ответ дляШукаю трусики
Лікар дерматолог -вінеролог першої категорії. Передається побутовим шляхом. Тому і при лікуванні таких хворих треба дотримуватися побутової гігієни. Висипання обробляють в рукавичках, якщо обробляє інша людина. До обробки і після обробки миються руки.
Море_море_я_скучаю• 29 июня в 12:53
Ответ дляШукаю трусики
Дякую. Почитаю про ці препарати.
У меня генитальный герпес 20 лет , но последние 2 года по 2 раза в месяц . Было очень много медикаментов . Ничего не помогло . Герпес появлялся в овуляцию и конец месячных . Наконец то нашла своего гинеколога , назначил ОК ( пью впервые) и впервые у меня нет герпеса вообще . Никаких проявлений .
Шукаю трусики
• 29 июня в 13:04
Хммммм....
Полізла подивилась в інеті фото, і виходить що в мене дещо інше. В мене не має висипів на шкірі. В мене не має цих пуширців взагалі. А те що в мене - це як капсула всередині шкіри. І схоже по опису іде як бартолініт. Я від себе в шоці. А чого я думала що це герпес....
А це виходить запалення якоїсь там залози
Кров з молоком• 29 июня в 13:12
Ответ дляШукаю трусики
Хммммм....
Есть анализы еще пцр на генетальный Герпес.
Шукаю трусики
• 29 июня в 13:18
Ответ дляКров з молоком
Після багатьох випадків не здаю ніякі аналізи
Не хочу
По фото вже розумію здивування дівчат про передачу не статевим шляхом
В мене не має ніяких пухирців чи прищиків.
В мене запалення всередині як кіста.
Тобто в мене не шерпес
Не хочу
В мене запалення всередині як кіста.
Тобто в мене не шерпес
Капитанша• 29 июня в 15:35
Ответ дляШукаю трусики
Геніальним герпесоми заражено 50 відсотків дорослого населення. Тому заразитись можно дуже легко. Думаю і у вас він є. Тільки ви не помічали.
Больше чем 50. Я в свое время пила курсом герпевир, около семи лет прошло, пока не проявился, появится, снова пройду курс
празники не помню• 29 июня в 16:29
Ответ дляШукаю трусики
Дякую. Почитаю про ці препарати.
Краще зверніть увагу на специфічні противірусні препарати - ацикловір, валавір. Саме вони проти цього вірусу.
Все інше - викинуті кошти, вони не працюють. Маю досвід зі звичайним, не генітальним герпесом. Той самий лізін - шо радіо слухати.
Ну і за імунітетом слідкувати, бо саме через його послаблення і настають рецидиви.