Потребую апгрейду• 29 июня 2025

Хто живе одна, скільки у вас кв. метрів? Вам достатньо?

Вам важливо жити окремо?
навіть якщо дорого чи площа маленька чи вважаєте знімати самій немає сенсу, хіба що власне…
Чи важливо комфорт і квартира має бути велика ..?
Результат:
вже голосів: 39
18 (46.15%) Достатньо 30-40кв
9 (23.08%) Тиц
5 (12.82%) Чим більше кв.,тим краще
4 (10.26%) +/-70 кв, вважаю в самий раз
3 (7.69%) Свій варіант
0 (0%) Живу з батьками,так дешевше
0 (0%) Немаю грошей на окреме житло
0 (0%) Краще ділити витрати з кимось
Непонятно• 29 июня 2025
Орендувала житло більше 10 років. Зараз вже купила свою квартириу. Для мене нормально жити окремо і самій.
Покращена• 29 июня 2025
У меня 50, двушка. Достаточно
Повітруля• 29 июня 2025
Сама не жила. На двох з чоловіком було достатньо 50 кв.м.
автор Потребую апгрейду • 29 июня 2025
Ответ дляПовітруля
За квартиру чоловік платить? Тут важливо оплата…
Якби за мене чоловік платив, можна і 100 і 200кв
☺️
БолеИменее• 29 июня 2025
Да , мне важно жить отдельно . Квартира двушка , 47 квадратов , своя , не снимаю , мне достаточно .
Бува і таке• 29 июня 2025
3к, 70 кв м
Когда жила одна - отлично, вдвоем тоже нормально
Сейчас еще 2 человека добавилось, живем вчетвером, теперь мало места
Если бы снимала, подошло бы и 20 кв м на одну меня. Не люблю платить много денег за аренду
Барбітта• 29 июня 2025
30 метрів. Ну скажімо так, завжди можна краще і більше, може я б міні спортзал облаштувала чи там гардеробну як у Керрі Бредшоу. Але дискомфорту не відчуваю.
Повітруля• 29 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
☺️
В нас своя.
Продаю витрішки• 29 июня 2025
Ответ дляПокращена
У меня 50, двушка. Достаточно
У мене 48 однушка. Мені мало
А ось і я• 29 июня 2025
Купила 136 кВ после 50 и поняла, что до этого я не жила 🤣такой кайф когда много пространства
Не служанка• 29 июня 2025
Орендувала 31кв.м і то до мене подруга приходила, ми східні танці тренували танцювали. Але я була холостячка, то речей мінімум, меблі орендовані.
дякую аж підскакую• 29 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
☺️
Зачем вам 200 кв?
Я, когда снимала сама, то мне достаточно было 1кв (40 кв), потом переехала в студию (как любят обзывать евродвушка) - 50 кв. Мне было предостаточно

С мужем живем в квартире 100 кв для меня эта площадь тяжела в самостоятельно уходе.
Дуже дуже вумна• 29 июня 2025
У меня 65 кв м. Студия и отдельная спальня.

Больше площадь не хотела бы - за всем надо смотреть, уход, уборка... Для меня такая площадь оптимальна.
неДоЖиру• 29 июня 2025
30 более чем