Кашка-маняшка• 29 июня в 22:22

Які ті німці понити люблять як баби

Переписуюсь із німцем. В кожному повідомленні ниє яка спека сильна, прмирає бл*ха вже цілий місяць скиглить бідося як йому жарко, бідося. І що мене найбільше тринерить так як я сплю і метро через ніч так ок, ти сильна бл*ха , у мене ракети в місті то знову ок тримайся су* а.
Зимой йому холодно бо економить шо капкць а влітку помирає від спеки. Я його сьогодні запросила до Києва освідитися тв романтично в метро провести час так ні це небезпечно він не витримає. Так ось моє питання до вас швновні порадниці, ці іноземці всі такі нитіки?
Весёлая морковка• 29 июня в 22:22
То вам такой попался
Bombastic• 29 июня в 22:22
Ні. Не всі. А ви свого з зими терпите. Кидайте вже його
Херсон це Україна• 29 июня в 22:23
При чем тут национальность, а то у нас таких нет🤦‍♀️
автор Кашка-маняшка • 29 июня в 22:24
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, тут таких не зустрічала, реально як баба якась
младокошкина• 29 июня в 22:25
Автор, может вы располагаете к себе поныть.
Невгамовна• 29 июня в 22:25
Хтось тут дуже сильно хо в Німеччину)
Херсон це Україна• 29 июня в 22:28
Ответ дляКашка-маняшка
Ну вы ж понимаете какой неликвид не подошел никому и на сайтах , за редчайшим исключением.
Крайня невістка• 29 июня в 22:28
Ответ дляКашка-маняшка
Так, зачем вы эту импортную бабу сюда приглашаете?
Я Головна• 29 июня в 22:29
Йому українок мало в Німеччині? Вже б шукав місцеву
Кудесница_с_пургеном• 29 июня в 22:30
Так в я Германии только неделю как жара, до этого в кофтах ходили, скажите пусть не ноет на след неделе АЖ +37)))
КонФФетОшка• 29 июня в 22:34
Ответ дляКашка-маняшка
Простите, а зачем поддерживать переписку? Зачем?
КонФФетОшка• 29 июня в 22:34
Ответ дляНевгамовна
Хтось тут дуже сильно хо в Німеччину)
И не в лагерь)
Невгамовна• 29 июня в 22:35
Ответ дляКонФФетОшка
И не в лагерь)
Та тут одні лакшері ) який лагерь
заварний look• 29 июня в 22:41
Ответ дляКашка-маняшка
Могу вас со своим таким украинцем познакомить. Поделетесь впечатлениями
Патика-мотика• 29 июня в 22:51
На работе немец в кабинете, может совпадение конечно, но ноет постоянно, сил нет слушать . То его девушка бросила, то она с ним кровать делила, то на работу его не возьмут на постоянно. У него всегда драма, по любому поводу.
Янгол в камуфляжі• 30 июня в 16:25
Німці дуже якісь нудно задротні.
У них все погано, а якщо все добре і повно грошей то він їх не витрачає бо десь в Африці діти голодні ходять і як він може дозволити собі крутий відпочинок десь на океані?
Вони не бачили жареного півня, тому такі всі тюфяки.
Німкені часто сплять з турками бо оце все неможливо терпіти. Хоча звісно є норм чоловіки. Але на сз мало