Единорог_помог• 30 июня в 10:30
Трускавець. Чи є місця недорогого харчування?
Збираюсь у Трускавець. Чи є місця недорогого харчування? Від цього буде залежати чи я братиму квартиру, чи готель. ДО цього їздили в Моршин. Там була їдальня ну дуже дешева і всього вистачало(ранок: каша +м´ясне,+ млинці чи омлет; обід_перше і друге (друге забирала на вечерю,бо з´їсти не могла; вечеря- друге (картопля,чи каша,макарони +м´ясо /риба). І Це все 150 грн на увесь день (в позаминулому 120 грн було). За такі гроші я не готувала. Але Трускавець не Моршин. Їду не одна, тому не дуже в кафе находишся. Чи є місця де можна недорого поїсти (обід цікавить)?
БезникаяЯ• 30 июня в 10:35
Минулого вересня мені не сподобалося (через дієт сестру, ну і тіпа ось вибирайте з того, що лишилося ісля основних відпочиваючих) за 150 грн а день санаторії Кришталевий палац. До того ми там акти чином харчувалися,але офіційно через касу, жили в приватному
секторі поряд.
Тому ходили в Рідний Край. І періодично в Вареничну наче так назва столової. Вирішили, що рух це життя, зробити зайві кроки на відпочику, то номально
секторі поряд.
Мадам Тю-лю-лю• 30 июня в 10:35
Я згадала, як у 2012 в Криму була, ціни копійчані були, однієї зарплати на три тижні вистачило
Единорог_помог
• 30 июня в 10:38
Ответ дляБезникаяЯ
секторі поряд.
а в Рідному краю як? Санаторії то фігня. Там крадуть безбожно. Ложку картоплі розмажуть по тарілці...вони ж крадуть порції у тих хто відпочиває. хто ту їжу важить? +собі вкрасти додому. Тому з санаторіями справи не маю
Санька-4b93• 30 июня в 10:38
В готель Трускавець 365 можна прийти на обід, коштує 180 грн зараз по системі шведський стіл. Я була майже 2 роки тому, дуже смачно було
БезникаяЯ• 30 июня в 10:38
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
якщо то зараз не так то що?
Мені в 2012 Крим був доргий,бо в нас був невеликий дохід. До війни мені Відень був не дорогим.
БезникаяЯ• 30 июня в 10:40
Ответ дляЕдинорог_помог
Нораль в рідному краї. Я тут за нього прочитала, думала, що може не дуже, пішли,спробували. Є дешеві страви,ж дорожчі. Ми мали де готувати , але все одно не готували, ходили в Рідний край.
БезникаяЯ• 30 июня в 10:41
Ответ дляСанька-4b93
Як на мене краще в Рідному Краї пообідати. Або аж в Кристалі там дешевший шведський стіл і дуже різноманітний є звичайний, є дієтичний
Единорог_помог
• 30 июня в 10:41
Ответ дляБезникаяЯ
хто такий нораль?
Санька-4b93• 30 июня в 10:41
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Не знаю, як вам там вдавалося відпочивати за копійки, Крим завжди дорогий. Я коли потрапила у 2011 році перший раз у Турцію, то ледве не плакала коли зрозуміла яке море і який сервіс я там отримала за такі ж гроші, які витрачала в Криму.
БезникаяЯ• 30 июня в 10:41
Ответ дляЕдинорог_помог
хто такий нораль?
Нормально, то в мене западає клавіатура
БезникаяЯ• 30 июня в 10:42
Ответ дляСанька-4b93
Я ж про то.навіть в Грузії було дешевше ніж в Криму
Телефон Рубика• 30 июня в 10:42
Там есть очень дешевое и популярное место типа столовой ( очень вкусно и много всего) но забыла название
БезникаяЯ• 30 июня в 10:42
Ответ дляТелефон Рубика
Рідний край
Единорог_помог
• 30 июня в 10:43
Ответ дляБезникаяЯ
Нормально, то в мене западає клавіатура
а)))
БезникаяЯ• 30 июня в 10:43
Ответ дляТелефон Рубика
В нас в заводській столовій набагато дешевше ніж в рідному краї, але в бістро треба заробити, а в нас собівартість без прибутку.
Единорог_помог
• 30 июня в 10:44
Ответ дляСанька-4b93
на 2 особи 360 грн за обід то круто дуже)))не находишся щодня
Единорог_помог
• 30 июня в 10:44
Ответ дляБезникаяЯ
в Трускавці? то кажіть локацію, будемо ходити
БезникаяЯ• 30 июня в 10:44
Ответ дляЕдинорог_помог
Я ж про то
Единорог_помог
• 30 июня в 10:47
Ответ дляБезникаяЯ
а яка Варенична? бо їх там багато.Еники-Беники, Вареник у маслі,Пельменна
Единорог_помог
• 30 июня в 10:48
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
крим ніколи не був дешевим. здирали там страшне.а сервіс -страхіття.
Единорог_помог
• 30 июня в 10:49
Ответ дляБезникаяЯ
Грузія завжди була дешевою
Санька-4b93• 30 июня в 10:57
Ответ дляЕдинорог_помог
А сколько сейчас обед нормальный на курорте должен стоить? Думаю, даже в Пузатой хате дешевле не получится
Бжоли-бандерівці• 30 июня в 10:57
Ответ дляЕдинорог_помог
Я була в санаторії. Все зважено. Шведський стіл - бери що хочеш окрім 1 основного блюда. А так овочі, супи, випечка і тощо - шведський стіл.
БезникаяЯ• 30 июня в 10:58
Ответ дляЕдинорог_помог
Ото що кло пам´ятника на розі , навпроти церкви. Там +/-ціни як в Рідному Краї , простіше меню. Нас вони одного разу сильно виручили, ми пізно прийшли вечеряти(так випадково вийшло), Рідний край вже не працював, і поки ми вечеряли , вони просто прибирали зал.
БезникаяЯ• 30 июня в 10:58
Ответ дляЕдинорог_помог
Грузія завжди була дешевою
Нііі, вона була дорожча за наш відпочинок,там самі продукти вже дорожчі, краще України місця немає
БезникаяЯ• 30 июня в 11:00
Ответ дляБжоли-бандерівці
Таку систему вперше я зустріла в Відні,в сербській колибі(ресторан). Основна страв+’буфет’
БезникаяЯ• 30 июня в 11:01
Ответ дляСанька-4b93
Пузатої хати в Трускавці немає, та вона там і не потрібна
Бжоли-бандерівці• 30 июня в 11:02
Так у нас в санаторії деякі люди відмовлялися їсти вечерю - типа не можна їсти після 6. Я не їла яблука і тощо при рефлюксе і дещо по правильному харчуванню. Віддавала сусідям все або тим же робітникам санаторія.
Санька-4b93• 30 июня в 11:04
Ответ дляБезникаяЯ
В мене було питання по вартості обіду, яку автор вважає нормальною, і щоб їжа була не ’розмазана по тарілці картопля’?