Единорог_помог• 30 июня в 10:30
Трускавець. Чи є місця недорогого харчування?
Збираюсь у Трускавець. Чи є місця недорогого харчування? Від цього буде залежати чи я братиму квартиру, чи готель. ДО цього їздили в Моршин. Там була їдальня ну дуже дешева і всього вистачало(ранок: каша +м´ясне,+ млинці чи омлет; обід_перше і друге (друге забирала на вечерю,бо з´їсти не могла; вечеря- друге (картопля,чи каша,макарони +м´ясо /риба). І Це все 150 грн на увесь день (в позаминулому 120 грн було). За такі гроші я не готувала. Але Трускавець не Моршин. Їду не одна, тому не дуже в кафе находишся. Чи є місця де можна недорого поїсти (обід цікавить)?
Одна_на_всей_планете• 30 июня в 11:10
Вариант Моршин - правильное решение, только найдите похожее, там где сейчас)
При всех фабриках, институтах, производствах, есть столовые - и очень вкусные.
Одна_на_всей_планете• 30 июня в 11:12
Ответ дляСанька-4b93
В мене було питання по вартості обіду, яку автор вважає нормальною, і щоб їжа була не ’розмазана по тарілці картопля’?
По собі: 50 - 100 грн. Повний обід з 3-х страв + узвар
Санька-4b93• 30 июня в 11:17
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дякую за відповідь
БезникаяЯ• 30 июня в 11:17
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну от. Мив Одессі якось зайшли пообідати в Пузату Хату. В борщі колеги(роздатчиця наливала з кастрюлі) плавав тарган/замінили тихесенько, швидесенько, ну так випадково вийшло. Після цього для мене мережа Пузата хата втратила інтерес
Одна_на_всей_планете• 30 июня в 11:19
Ответ дляБезникаяЯ
Я не писала про цю контору - франшизу.
Але чула, що за кордоном, часто практикують клієнти такі речі - щось підкинути в їжу, щоб безкоштовно поїсти....
Одного разу, була схожа ситуація - клок волосся в супі....
Вернули гроші, а їсти ми не стали.
БезникаяЯ• 30 июня в 11:27
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я не писала про цю контору - франшизу.
Вернули гроші, а їсти ми не стали.
Ну от я про те що в Рідному Краї все таки краще, ніж те, що може бути в замовленому обіді в Пузатій хаті