Оле Лукойе• 30 июня в 13:40
Цервірон свічки хто користувався в гінекології?
Дорогі
Але чи вартують своїх грошей ?
Откройте инструкцию:
Супозиторії Цервірон – це препарат із в’яжучими, реепітелізуючими, захисними властивостями для пошкодженої слизової оболонки піхви, що може бути застосований як допоміжний засіб при лікуванні гінекологічних захворювань без запального або мікробного компонента та сприяє відновленню нормальної вагінальної флори.
То есть, вспомогательное лечение непонятно от чего.
Состав: Супозиторій містить: вісмуту субгалат, колаген рослинний гідролізований, екстракт чебрецю (Thymus Vulgaris), екстракт жовтокореня (Hydrastis Canadensis), екстракт календули (Calendula Offlcinalis), екстракт куркуми (Curcuma Longa), гексилрезорцинол, гліцериди напівсинтетичні, ланолін безводний, кремнію діоксид колоїдний.