Зайканалужайке• 30 июня в 15:12

Навіяно темою про начальника, який підвозе

Ви до знайомих чоловіків, які вас підвозять, сідаєте на переднє сидіння, чи на заднє?
Я, наприклад, терпіти не можу, коли до мого чоловіка лізуть на переднє сидіння. Він теж. Місце спереді - для дружини, мами. А не для всяких тьоток. А ви як вважаєте?
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:37
Ответ дляЛюбительница
Удалено администрацией...
Томатико• 30 июня в 15:37
Я вважаю, що машина це просто транспорт, і не цікавлюсь, чесно кажучи, хто їздить в нашій машині на якому місці. Коли підвозить мене директор постійно сідаю на заднє сидіння, мені так комфортно, бо не хочу з ним теревенити
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:38
Ответ дляСиреневая цапля
зате щоб тупі теми створювати талант не потрібен
і не кажіть, зовсім тролі розлінились
Вишнёвая Леди• 30 июня в 15:39
Ответ дляЗайканалужайке
Для мене це виглядає, як вихованість. А дивно, якраз коли залізають наперед. Якась така сєльська простота в цьому є
А можна вас попросити скрін паспорта місця народження?
Там ландон, париж чи інші лухурі?
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:39
Ответ дляЗайканалужайке
Удалено администрацией...
от спорожнились - так спорожнились, з облегшенням заодно підіть ще потренуйтесь))) я все-таки вірю, що тріль, бо якщо в реалі таке
Вишнёвая Леди• 30 июня в 15:40
Ответ дляЗайканалужайке
Зовсім не так. Часто дівчата через мене звертаються, я завжди за, щоб допоміг, відвіз/привіз. Тут немає таксі, автобус один зранку і людям реально ніяк добиратись. Так шо не виходить у вас вгадувати
Перший хлопець на селі
Мerida• 30 июня в 15:40
Брызгайте Антисептиком потом, если боитесь
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:40
Ответ дляКусачая Я
Зазвичай так в машинах себе поводять жіночки, як заради цієї машини дуже настраждалися. Коли цей Ланос був придбаний через пот, кров та закупи в секонд хенді. А якщо на Ланос ще частину дала свекруха, то саме вона буде їздити поруч з синочкою, а невістка буде біситися позаду
І чого вам смішно, коли люди на авто потом і кров´ю заробляють? А коли на свої круті машини з вас здирають, вам не смішно?
Любительница• 30 июня в 15:40
Ответ дляЗайканалужайке
Удалено администрацией...
Щиро перепрошую, вельмишановна пані. А чи не хоче їх високість помитись. А, можливо, сидіння свого прекрасного авто попрати?
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:41
Ответ дляКучМала
Я везде лезу на переднее сидение
не беріть приклад з автора, краще сідайте))))
Борисфенка• 30 июня в 15:41
Ответ дляЗайканалужайке
Простота - це якраз бійня за місце біля водія.
А нормальні їдуть там, де вільні місця.
Можете поставити табличку ’Зайнято’, але чоловік і інші люди подумають, що ви несповна розуму.
Наша взяла• 30 июня в 15:41
Ответ дляНульовий сантиметр
У чому полягає дивина ?
Мене іноді підвозить сусід, коли мені треба кудись, куди я не можу поїхати на своїй машині. Якщо я в пусту машину сяду на заднє сидіння, він скаже, що я гоню... Якщо я підвожу когось з сусідів чи батьків з секції дитини, то теж вони сідають спереду
Кусачая Я• 30 июня в 15:41
Ответ дляЗайканалужайке
Не виходьте з образу
Вишнёвая Леди• 30 июня в 15:41
Хто наскаржився на автора. Тепер я не прочитаю, що вона написала мені
ЯсноВидящая• 30 июня в 15:41
Ответ дляЗайканалужайке
Яка різниця. Це місце біля чужого чоловіка. Яка має бути невихованість, щоб туди лізти своєю жопою. І для чого. Ніколи так не роблю. І завжди дивують такі сільські тьоткм.
Вы своей жопой сразу в багажник лезете , чтобы не оказаться слишком близко к чужому мужу ?
ГороховаЯ• 30 июня в 15:42
Ответ дляВишнёвая Леди
Співчуваю вашому чоловіку.
Але ж там і чоловік такий...🙄
Зі слів автора він також не хоче щоб до нього сідали.
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:42
Ответ дляВишнёвая Леди
Якщо ще й за гроші, то мовчи, дружино, тихенько у хустинку!
в тряпочку-кончалку))))) А хустинку - на очі, щоб не бачити пасажирку на передньому сидінні
Наша взяла• 30 июня в 15:43
Ответ дляЗайканалужайке
Реально всім це приємно і нікого не тригерить? Ну дівчата, кажіть правду
Це сидіння в машині, це не місце в ліжку поруч з чоловіком
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:43
Ответ дляВишнёвая Леди
Перший хлопець на селі
як когут в курятнику
Борисфенка• 30 июня в 15:43
Ответ дляГороховаЯ
Але ж там і чоловік такий...🙄
’Мамо, я хочу спати? - Ні, ти хочеш їсти’.
Про бажання чоловіка нам нічого невідомо, але авторка краще знає.
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:44
Ответ дляЛюбительница
Вишнёвая Леди• 30 июня в 15:44
Ответ дляЗайканалужайке
Він в авто там що незайманих колег ахає до поту з кров´ю?
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:44
Ответ дляБорисфенка
О, і ви тут. А то шось вас так затюкали, шо давно в політ темах не видно. Вирішили перейти в простіший жанр?))
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:45
Ответ дляГороховаЯ
Але ж там і чоловік такий...🙄
то автор так думає)))))
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:45
Удалено администрацией...
Най хоч раз• 30 июня в 15:45
Ответ дляЗайканалужайке
Кто вам сказал что он им чужой мужчина?
Борисфенка• 30 июня в 15:46
Ответ дляЗайканалужайке
Неуважна ви, я в політичних темах ніколи не дописую, у мене на Советчиці релакс - діти, онуки, косметика, ну ще біженські теми інколи.
Движі нині організовую, часу негусто. Скучили?
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:47
Ответ дляЗайканалужайке
Удалено администрацией...
та не тужтесь, здохла вже тема, спалились відразу)))) клепайте щось інше
автор Зайканалужайке • 30 июня в 15:47
Ответ дляБорисфенка
Шо таке ’движі’?
Вишнёвая Леди• 30 июня в 15:47
Ответ дляЗайканалужайке
Удалено администрацией...
Таке відчуття, що ви за кордоном, де зараз вечір, і перед вами курник зачинили