Зайканалужайке• 30 июня в 15:12
Навіяно темою про начальника, який підвозе
Ви до знайомих чоловіків, які вас підвозять, сідаєте на переднє сидіння, чи на заднє?
Я, наприклад, терпіти не можу, коли до мого чоловіка лізуть на переднє сидіння. Він теж. Місце спереді - для дружини, мами. А не для всяких тьоток. А ви як вважаєте?
ВсеЧетко• 30 июня в 15:24
Ответ дляЗайканалужайке
Підвозить людей з роботи, іноді по справах, коли просять. Дивне питання
Можно я отвечу, я работаю в мужском коллективе, подвожу я, подвозят меня - сажусь на переднее сиденье, даже не задумываюсь что для кого то я тетка или дядька. Нам оплачивают топливные карты и амортизацию машин, поэтому в рабочее время это мой коллега, а после чей то муж.
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:24
Ответ дляНаша взяла
На переднє сяду звісно, якщо в машині немає дружини того чоловіка, який підвозить мене. Буде дивно виглядати, якщо сяду на заднє.
Для мене це виглядає, як вихованість. А дивно, якраз коли залізають наперед. Якась така сєльська простота в цьому є
Сиреневая цапля• 30 июня в 15:24
Ответ дляЗайканалужайке
Він підвозить людей. Часто просять, бо з транспортом тут туго. Іноді за гроші
ого, люди ще й платять за те, щоб їм вказували де і як їхати. Хай уже зразу на капоті возить, щоб вашим дорогоцінним повітрям не дихали
ХвостПистолетом• 30 июня в 15:24
Ответ дляЗайканалужайке
Я не боюсь зради чи ще якогось такого брєда. Мені просто це неприємно, бо це моє місце. Я і за столом не люблю, коли сідають на мій стілець. Що тут дивного
Для меня это странно звучит , мое место в моей машине за рулем , а рядом с водителем это пассажирское сидение без привязки
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:25
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Не виправдовуюсь• 30 июня в 15:27
Ответ дляНаша взяла
А якщо підвозе жінка, то на яке сидіння сідати?
люди як напридумують проблем
В багажник
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:27
Реально всім це приємно і нікого не тригерить? Ну дівчата, кажіть правду
Файна цьоця• 30 июня в 15:27
Ответ дляЗайканалужайке
Правда: мені все одно, коли я не в машині, хто сидить на передньому сидінні
ПробілНеПрацює• 30 июня в 15:28
Ответ дляЯ не в теме
Дивно підвозити всіх.
Він же не розвозка
Есть такие мужики. Их жены всегда оооочень бесятся
ПробілНеПрацює• 30 июня в 15:29
Ответ дляЗайканалужайке
Яка різниця. Це місце біля чужого чоловіка. Яка має бути невихованість, щоб туди лізти своєю жопою. І для чого. Ніколи так не роблю. І завжди дивують такі сільські тьоткм.
Вашему мужу они явно не чужие
Сиреневая цапля• 30 июня в 15:29
Ответ дляЗайканалужайке
Удалено администрацией...
зате щоб тупі теми створювати талант не потрібен
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:30
Ответ дляЗайканалужайке
ой, щось такий кострубатий тролінг, фе
ПробілНеПрацює• 30 июня в 15:31
Ответ дляЗайканалужайке
Люди едут и разговаривают, естественно, на переднем
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:31
Ответ дляПробілНеПрацює
Зовсім не так. Часто дівчата через мене звертаються, я завжди за, щоб допоміг, відвіз/привіз. Тут немає таксі, автобус один зранку і людям реально ніяк добиратись. Так шо не виходить у вас вгадувати
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:32
Ответ дляЕдимнаморе
И вообще женщины, откуда у вас эти тараканы в головушках переднее сидение только для жены...мамы?
причому, мами - тільки такої женСЧіни, боронь Боже, щоб чоловіка))))
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:33
Ответ дляЯ не в теме
Дивно, що з такими поглядами вам нормально коли ваш чоловік розвозить чужих жінок по їх справам чи додому
так їй ненормально, але нічого зробити не може. Того і біситься
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:33
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
Кусачая Я• 30 июня в 15:34
Ответ дляЗайканалужайке
А мені завжди здавалось, що ознака сільської тьотки - це відноситись до машини, як до дорогоцінної колісниці, і до переднього місця в ній, як до сакрального недоторканого інтимного алтарю
Ви коли тролите, то не перетискайте так вже на першій сторінці. Тим більше, таких тем про передне сидіння тут вже було до фіга.
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:34
Ответ дляЛюбительница
Воно шо підписане? Де хочу, там сідаю.
Удалено администрацией...
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:34
Ответ дляЗайканалужайке
ну, якщо за гроші, то ’покупатєль всєгда прав’, сідає там, де вважає за потрібне, і щоб не водію на коліна
Зроблено у 80-х• 30 июня в 15:35
Ответ дляЗвезда в шоке
Я помню тут тему про скандал между женой и свекровью, они это переднее место не поделили
газелькою таких треба возити, там збоку два передніх сидіння
Любительница• 30 июня в 15:35
Ответ дляЗайканалужайке
Удалено администрацией...
Зайканалужайке
• 30 июня в 15:36
Ответ дляВишнёвая Леди
Співчуваю вашому чоловіку.
Удалено администрацией...
Кусачая Я• 30 июня в 15:37
Ответ дляСиреневая цапля
раніше часто їздила пасажиром в блаблакар, сідала завжди на заднє. Але навчилась 100% визначати, хто сидить поряд з водієм - дружина чи просто інша пасажирка. Якщо дружина - то вона ніколи не вітається і сидить з таким обличчям, ніби я не за гроші їду, а за мінєт її чоловіку
Зазвичай так в машинах себе поводять жіночки, як заради цієї машини дуже настраждалися. Коли цей Ланос був придбаний через пот, кров та закупи в секонд хенді. А якщо на Ланос ще частину дала свекруха, то саме вона буде їздити поруч з синочкою, а невістка буде біситися позаду
Вишнёвая Леди• 30 июня в 15:37
Ответ дляЗайканалужайке
Якщо ще й за гроші, то мовчи, дружино, тихенько у хустинку!