Зайканалужайке• 30 июня в 15:12
Навіяно темою про начальника, який підвозе
Ви до знайомих чоловіків, які вас підвозять, сідаєте на переднє сидіння, чи на заднє?
Я, наприклад, терпіти не можу, коли до мого чоловіка лізуть на переднє сидіння. Він теж. Місце спереді - для дружини, мами. А не для всяких тьоток. А ви як вважаєте?
МУСЯкомарова• 30 июня в 17:26
Сідала завжди на переднє місце до шефа, там де його жинка сідала, було дуже продавлене таке, від її 95 кг))
Привіт з ботойбіччя• 30 июня в 17:29
На переднє сідаю, прямо на руки водію, щоб його дружина не нервувала, що її місце зайняла
Най хоч раз• 30 июня в 17:57
Ответ дляКрихітка на всі
верно подметили )) именно по этому некоторые мужчины стараются там только любовниц возить
Кто любовницу, кто жену
Кому кого не жалко
Малая еще та• 30 июня в 18:04
Ответ дляЗайканалужайке
Яка різниця. Це місце біля чужого чоловіка. Яка має бути невихованість, щоб туди лізти своєю жопою. І для чого. Ніколи так не роблю. І завжди дивують такі сільські тьоткм.
Я зазвичай запитую куди сідати, якщо людина не із близьких знайомих. В таксі завжди назад. Якщо я підвожу, навіть чоловіків, завжди кажу щоб вперед сідали, як розмовляти, коли пасажир хтозна де?