Советничаю тут• Изменено 01 июля в 10:01
Як жінці після 2 декретів знайти себе?
Дівчата, доброго ранку.
Знаю сама винна, все звалила на себе, все було на мені ( навіть додатковий підробіток, щоб закривати дири сімейного бюджету).
Вот пройшло, ні пролетіло 7 років, двоє дітей:один цього року в школу, іншого місяць тому в садочок віддала і намагаюся себе відновити. Тобто стати знову жінкою, а не мама, кухарка, прибиральниця, лікар, аніматор.
З чого починати?
Перший, ні навіть 2 як на мене важливі пункти пропрацювала: заняття з дітьми навпіл з чоловіком, 3 рази на тиждень помічниця по дому.
Навіть у відпустку сама на 2 тижні їздила, но банально все не цікаво: ні фільми, ні читання книжок, ні прогулянки.
Дівчата, Ви завжди допомогали, допоможіть вибратися з стану в якому я загрузла.
З чого починати?
Незнакомлюся• 01 июля в 10:06
А для чого вам себе пропрацьовувати? Яка потреба - пошук роботи і закриття фінансових питань? Вдосконалення здоровʼя, фігури? Покращення режиму дня і планування? Недостатня соціальна активність, відсутність друзів і спілкування?
Советничаю тут
• 01 июля в 10:09
Ответ дляИринашка
Тут без 100 грамм шампанского тяжело)
9 років не п´ю
Советничаю тут
• 01 июля в 10:10
Ответ дляНезнакомлюся
Все крім роботи
энциклопУдия• 01 июля в 10:11
Ответ дляСоветничаю тут
9 років не п´ю
В этом и проблема главная
Душка-свекрушка)))• 01 июля в 10:14
Ответ дляСоветничаю тут
9 років не п´ю
Працювати не пробували йти?
Советничаю тут
• 01 июля в 10:17
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Працювати не пробували йти?
Як то кажуть : щоб копита відкинути? Я морально і фізично виснажена.
Незнакомлюся• 01 июля в 10:22
Ответ дляСоветничаю тут
Спорт? Спілкування з друзями зі схожими інтересами ? Щось присутнє з цього у вашому житті?
Раз одела не бу• 01 июля в 10:30
Ответ дляСоветничаю тут
Автор, підтримаю вас.
Я вже виростила дітей, але добре пам´ятаю цю виснаженість і коли ні до чого не стоїть. Це воно і є, ваш мозок все ще у стресі. Я читала поради, книги тоді, застосовувала їх. Що в сухому підсумку спрацювало? Нічого. Або все потроху. Дуже повільно і поступово, з ростом і самостійністю дітей. Вони ще малі у вас, все ваша енергія з ними і ще довго це буде.
В ідеалі, вам би просто відпочивати, поки вони в школі, але якщо ви нервуєте про заробіток... то це постійний фоновий стрес, а не відпочинок.
Що конкретно помогло мені. Я знайшла курси по своїй професії онлайн, дорогі і найякісніші, почала відвідувати, це дуже перемкнуло мене психологічно на себе. Що я, яка я, де моя дорога. Колеги в групі теж мотивували. Потім другі курси треті, четверті. Повернулася в роботу, але в мене онлайн все. Зараз фінансово незалежна, реалізована в роботі, діти самостійні вже. Але все було дуже поступово, дуже.
НичеНипанимаю• 01 июля в 10:31
Ответ дляСоветничаю тут
Странный вопрос.
Соседка, (пгт), директор банка или зам - не знаю, как-то давно, запрыгнула...
Было 2-е детей, потом, решила уйти в декрет (с новым мужчиной).
И понеслось - + 5 пагодков. Встретились, как-то, говорит, что всё люкс, нафига работать, и так хорошо. Построили дом, машины меняют каждый год, ещё и родне помогают. Не депутаты! Роботяги!
неДодекаэдр• 01 июля в 10:57
Головне розберіться в собі, що хочете, чим бажаєте займатись. І починайте з малого...будете рости кар’єрно і фінансово. Все виходить, коли є бажання і ціль. Сама пройшла через це. Не по моєму бажанню, а життя змусило. Але цілі ставила не великі, боялась не справитись. Та життя вело вдало, зустрічались на життєвому шляху люди, які допомогали, направляли. І ось я вже фінансово не залежна (але вже пройшло немало років), впевнена в собі...зовсім інша... Від чоловіка і дітей є повага, надіюсь, що і любов.