Оле Лукойе• 01 июля 2025
Що з´їсти солодкого діабетику
Дівчата, потребую поради.
Після 40 років почав стрибати цукор. Відмовилася від солодкого. Але для мене це виявилося набагато важче, ніж усі дієти і обмеження разом взяті. Ну люблю я чай з чимось солоденьким випити. Чай, до речі, без цукру. Та й солоденьке завжди без фанатизму їла, тістечка-тортики взагалі не дуже люблю. А тут вже декілька місяців нічого не їла солодкого. Я скоро здурію.
Чим можна замінити солодке при підвищеному цукрі? Пробувала купляти для діабетиків, на пішло. Не смачно мені, плюс цукор все одно стрибає. Сухофрукти хотіла, так вони теж добряче на рівень глюкози впливають. Горіхи - це не солодке, та й не люблю я їх. Що ще вигадати?
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я була у Вашій ситуації. Шукала поради на ютубі. ось мені подобається ця жіночка , що дає рецепти і все пояснює як діабетик.
Дякую
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Вам метформін назначали?
Так, але в мене на нього пішла реакція. Зараз від цукру нічого не приймаю. Коригую дієту, якщо щось не так. Періодично ’чищу’ організм сорбентами, печінку теж. Поки балансую на рівні 5,5-6,5. То тримаюся так. Далі буде видно.
Цвіпканя• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Дякую
Я перечитала , що тут Вам написали. Моя Вам порада оцю жіночку послухайте , мені вона зайшла і Ольга Павлова теж на ютубі. У мене діабет виник із-за стресу , кортизол, і при гормональних впливів зовні. Одне лічили -інше покалічили. Для себе я вирішила , що краще з’їм одну цукерку , шоколадку, тістечко, тортик прикрившись метформіном і потім кардіонагрузками . Тобто для мого організму хватає з´їсти цукерку і потім фізично попрацювати : прибрати в хаті, пройтися по ступеньках з 1 по 5 поверх, щоб м’язи утилізували глюкозу , просто потацювати , включивши собі музику. Взагалі , після того як поїли - треба дати навантаження м’язам. Я кожен день хожу по 10000 кроків.
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я теж ’відпрацьовую’ кожен грішок. Робота сидяча, але з роботи й на роботу пішки, щоб кроки находити.
Цвіпканя• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Розлад кишківника? Організму треба звикнути до метформіну і його бажано вживати в прологованій формі, вона м’яко діє і немає такої грози як при звичайному метформіні. Ось я вибрала . З них всі є Доступних ліках. Наприклад я прошу лікаря виписати мені метформін пролонгований (позначки XR чи SR) на 120 днів і лікар виписує згідно дози і кількості прийому в день. З цього тільки глюкофаж не входить в Доступні ліки.
Цвіпканя• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
О! У Вас не просто гарний результат , а чудовий!
Цвіпканя• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Бухгалтер? Я головний бух і мені хватило 4 місяці дикого стресу, щоб виник діабет. Кожен рік проходила чек-ап і цукор завжди був у нормі, а тут стрес, хронічний недосип і вуаля. Що маємо те маємо.
Чим печінку чистете?
Люблю Украину• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
який ваш показник глікованого гемоглобіну ?
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
У мене ще хвороба Крона. Тому від метформіну не просто розлад кишківника був
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Дякую. Зараз вдається триматися на такому рівні. Намагаюся все контролювати, але іноді чимось грішу, тоді може стрибнути. На стресі теж стрибнути може.
Найвищий показник, який був, 18,5. На щастя, вдалося знизити.
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Чим печінку чистете?
Мені УкрЛів підійшов, а з сорбентів - Ентеросгель без добавок, саме гель. Приймаю курсами, по місяцю-два, як вийде.
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Останній був 6,5. Найвищий, здається, 15,5. А з пальця найвищий 18,5.
Люблю Украину• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
ви велика молодчина, якщо вдається тільки харчуванням тримати показники цукру в нормі як для діабетика. я так не змогла. Метформін дуже ’застарілий’ препарат. сьогодні є більш дієві варіанти. Порадьтесь з ендокрінологом.
Люблю Украину• 01 июля 2025
роблю кєкси з какао та яблука на муці з меленої вівсякки. Або сирники з кокосовою стружкою
Балаболка• 01 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
На фруктозу цукор теж стрибав. А зі стевією мені наче як присмак неприємний. Може просто ще не знайшла ’свій’ продукт, не знаю...
Еритритол замість цукру, готуйте творожні десерти.
Балаболка• 01 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
А откуда он у вас взялся? Просто у многих моих знакомых диабет 2 типа именно из-за лишнего веса и неправильного питания. Если у вас другая первопричина, то нужно выяснить какая
Спкя, рак - моя історія
Балаболка• 01 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
С чаем не подойдет. Но летом как вариант мороженое и щербеты. Мороженое лучше жирное, так глюкоза медленнее всасывается в кровь.
Є морозиво без цукру, правда, глазур з цукром і несмачна. Викидаю її
Люблю Украину• 01 июля 2025
Ответ дляБалаболка
доречі, а є ж без глазурі. Пломбір від Рудь. В кожному АТБ є. В інших магазинах не зустрічала
Оле Лукойе
• 01 июля 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Дякую
Я все чекаю, коли вийде добратися до нормального ендокринолога. У нас один, і зовсім не контактний. То поки доводиться триматися.