волосатое стекло• 01 июля в 18:32

Дівчата, хто робив теплі водяні поли, в скільки вам це обійшлось

Цікавить квадратура і сума, бажано місто Київ
Бо мені щось рахують заоблачні ціни.
Це дійсно зараз такий прайс, чи дивляться що я дівчина,сама,ні в чому не розбираюсь і хочуть надурити
Поросенка• 01 июля в 18:58
А скільки вам рахують і за що саме?
автор волосатое стекло • 01 июля в 19:05
Ответ дляПоросенка
А скільки вам рахують і за що саме?
Ціна під ключ,на ванну кімнату,3.5 м2, і на кімнату 25 м2, ціна під ключ 80 тис грн
Це з матеріалами
Подвійна веселка• 01 июля в 19:58
Ответ дляволосатое стекло
Це з матеріалами
А яка загальна площа кімнати? Чи 25 - це і є загальна? Просто теплу підлогу не на всю площу треба стелити. Під диваном, шафою не потрібно вкладати. От і менше площа і ціна.
Україна наше все• 01 июля в 19:59
На площу 75м2 все опалення - і водяні теплі поли, і батареї під вікна обійшлися в 7000 $ з матеріалами. 2016 рік.
автор волосатое стекло • 01 июля в 20:13
Ответ дляПодвійна веселка
25 загальна, так менше, де диван,шафа не треба.
Але всі кажуть що водяну важко технологічно правильно підключити плюс потім випробувати
автор волосатое стекло • 01 июля в 20:14
Ответ дляУкраїна наше все
А чим ви частіше користуєтесь, батареями чи полами?
Клин_Кляйн• 01 июля в 23:36
Який поверх?
автор волосатое стекло • 02 июля в 00:39
Ответ дляКлин_Кляйн
Який поверх?
Україна наше все• 02 июля в 14:36
Коли починає холодати - батареї + камін. Коли вже справжня зима - і батареї, і поли, і камін. Батареї не так добре обігрівають, коли включаєш пол - відразу стає тепло і комфортно.