В моїй хаті моя правда• 10 июля в 18:04
Дівчата, ви все знаєте. Де можна витягнути вм´ятини на авто?
Якісно і бажано не за всі гроші світу. Київ, бажано Лівий берег. Підкажіть,будь ласка
В моїй хаті моя правда
• 10 июля в 18:20
Ответ дляНаташа_32
А куди Ви влізли?? Дивлячись ще які.
Двері син відчинив невдало об стовпчик, не дуже помітно але мене дратує
Творческий типаж• 10 июля в 18:27
Ответ дляНаташа_32
То може там такий замин, що треба все вигинати та фарбувати?
Вы не умеете читать? Автор спрашивает где на левом берегу можно вытянуть вмятину
Творческий типаж• 10 июля в 18:30
Ответ дляНаташа_32
Так автор не показує, що це за вм´ятина. Може там ого-го!
Наташа, еще раз спрошу: вы читать умеете?
В моїй хаті моя правда
• 10 июля в 19:31
Ответ дляНаташа_32
Та ні, там не так щоб сильно. В очі не кидається, але неприємно коли знаєш що є дефект.