Чарівна патика• 01 июля в 19:56

Чи можна так вдіватись на роботу?

45 років, зайва вага
чи нормально прийти в офіс в майці і довгій спідниці?
Щоб ви подумали про таку співробітницю
Цікаво особливо думка чоловіків, якщо вони тут є, бо колектив чоловічий
Залатавая• 02 июля в 00:54
Ответ дляЧарівна патика
От образ
Ви, бачу, активно сперечаєтесь із коментуючими. Незрозуміло, навіщо тоді взагалі питали. Якщо Ви не приймаєте іших поглядів, то ходіть як хочете, ніхто не примушує Вас робити по іншому. А якщо цікавить погляд зі сторони, то, на мій погляд, ця спідниця ніяк з цією майкою не поєднується, навіть якщо закрити очі на те, що майку в офіс вдягати. Стилі міксувати можна, але ж з розумом, а не аби шо. І цей віддінок червоного не підходить до цього сірого. Якщо дрескод дозволяє відкриті руки, то візьміть щось не на тонких лямках, а просто топ з відкритими плечима і дійсно краще не трикотаж. А якщо трикотаж, то не тоненький, а цупкий. І не вдягайте нічого обтягуючого, Ви цим собі додаєте ваги. Ви на цьому фото зробили себе гірше, ніж є насправді.
13чудоСВЕТА• 02 июля в 06:33
Божечко да
У всех есть папы и для детей они не ’чудесные’
13чудоСВЕТА• 02 июля в 06:34
Ответ дляКумася
А вы всех их жен и девушек видели?
Да,всех
13чудоСВЕТА• 02 июля в 06:34
Ответ дляДА да да
Ви в інтернаті для розумово відсталих працюєие?
Мадам ,а вы реально думаете ,что мужчины святые
ДА да да• 02 июля в 08:03
Ответ для13чудоСВЕТА
Мадам, я вчилась в чоловічому колективі, де на факультеті в 350 студентів було всього 29 дівчат. Ціле життя робота в 90%чоловічому колективі. Були різні ситуації,штатні і нештатні, як то кажуть, але подібного дебілізму, котрий Ви цитуєте , як норму, навіть пригадати не можу.
Так що одне із двох: або те, що я запитала, або намагаються Вам сподобатись а от чому таким ’стуком в дно’ привертають Вашу увагу чи симпатію , це вже інше питання:)
Бо адекватний чоловік в присутності жінки такі висери не буде транслювати. Хіба що буде, знаючи, що вони - рівень інтелекту і виховання тої, якій це буде за бальзам на душу
Ловлю капці• 02 июля в 08:09
Ответ дляАноним Советчик
Кусо броколі це про здоров´я, а торт це про щакриття емоційної дири, пошук швидкого ендорфіну, причину якої треба шукати
Какая же чушь!!
Брокколи это невкусно, как минимум, давиться чем-то ради «здоровья» - это бред.
Вы всеядная? Че дашь то и съедите? Давитесь травой ради заветных килограммов? Так это ваши комплексы! Хотите выглядеть «как положено» и не умеете быть собой, даже если это подразумевает 5 лишних килограммов.
Ищите одобрение в глазах общества путем отбирания у себя того, что приносит удовольствие.
Но мода переменчива, помните об этом. Не так давно в моде были женщины слегка в теле, а худые считались больными.
Бавовнятий Пупс• 02 июля в 09:24
Ответ дляЧарівна патика
От образ
Нормально, можете идти в майке.
Аноним Советчик• 02 июля в 10:20
Ответ дляЛовлю капці
Какая же чушь!!
Мені паралельно, що і хо про мене думає. Я слідкую за здоров´ям, правильно хрчуюсь, постійно аймаюсь спортом,бо це мій вибір. Я розумію що і доя чого, бо маю вищу медичну освіту
13чудоСВЕТА• 02 июля в 11:52
Ответ дляДА да да
Ну вы тут помоев налили не знаю ни обстановки ни ситуации
Ни мой интеллект, который по выше уровня некоторых мужчин,так как работа у меня не женская совершенно
Я не говорю ,что есть нормой это всё
Для них это норма
Бабуся мороз• 21 июля в 13:18
Ответ дляЧарівна патика
От образ
Поверх спідниці ця майка не дуже виглядає. І спідниця пережимає Вам тіло трохи нижче талії. Я б не вдягала і відклала б спідницю взагалі - маю схожий на ваш живіт і такі комплекти не ношу, бо вони тільки його підкреслюють. Але то звісно ж Вам самій вирішувати.