Чарівна патика• 01 июля 2025

Чи можна так вдіватись на роботу?

45 років, зайва вага
чи нормально прийти в офіс в майці і довгій спідниці?
Щоб ви подумали про таку співробітницю
Цікаво особливо думка чоловіків, якщо вони тут є, бо колектив чоловічий
куркулиха• 01 июля 2025
Если у вас в офисе ходят в кто в чем хочет, ищите в майке.
Ловлю капці• 01 июля 2025
Ответ дляСтріляний птах
Любовь к себе - это забота о себе.
Это про здоровье, качество жизни, хороший секс.
И стройность не исключает кусок торта
Как интересно))) и чем лишние 5-10-15 кг мешают заниматься сексом?))) гулять, путешествовать, работать, зарабатывать деньги, тратить их, общаться с людьми?))))
Вам до 30 наверное с такими то взглядами, ну говорят до 25 мозг человека еще формируется, так что шансы есть.
Жена сантехника• 01 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Вона і груба, і хамовита, а ще інших ображає. Цирк).
Не просто ж так вона у мене в заблокованих).
у половини сайту
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляMs. Android
Будьте реалісткою
Чоловікам однаково
У вашому випадку
Будьте реалісткою до себе і не робіть голослівних заяв. Бо трохи не дуже розумно виглядають вони
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Якраз ті яким по 25 про таке не говорять
Вам ті яким за 40.50 ото без гальм
Де такі обмежені чоловіки водяться? Грузчики?
Взагалі не віриться в реальність ваших слів
Ms. Android• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
То все від заздрощів)
Теж хотіла б мати таку самооцінку)
Kittaa• 01 июля 2025
У вас класна спідниця
Я б додала до неї один з цих жилетів, все зара, поточна колекція
Колишня муза• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
є футболку, сорочки, штани, шорти, пальто, курточки, плащі, шорти і тд
я питаю про майку
Майка-алкоголичка и пострадавших юбка, все мужчины будут в восторге. Если ещё и без лифчика, мммм...
Kittaa• 01 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
До неї підійде гармонічно -25 кг мінімум
Що ви мелете?
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляMs. Android
То все від заздрощів)
Теж хотіла б мати таку самооцінку)
Ну то сприйміть всі слова Love_love на свій рахунок. Що вам потрібно полюбити себе
Може тоді зможете не затоптувати чужу впевненність в собі. Бо навіщо вам привносити комплекси незнайомим жінкам я не розумію
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляKittaa
У вас класна спідниця
Жилети на мені не сидять. Та й мені вони не подобаються
Летала_НаМетле• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
От образ
Ну не красиво же. Майка живот обтягивает
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ооо, тоді я теж буду тою жінкою, до якої багато чоловіків клеяться, не дивлячись на вік і зайву вагу
От що вони мали на увазі, коли говорити про легкість в спілкуванні:)))
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Ні ,не грущики
У всіх вища освіта
Ви просто мабуть не знаєте їх настільки близько
Чоловіки не на стільки чудові як ми про них думаємо
Тракторні війська• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
От образ
Они же никак не идут друг к другу - пляжная майка и тяжелая офисная юбка.
Ms. Android• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Ви тему створили для компліментів?
Чи конструктиву?
Баба_Воля• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Да, так і хожу з розпущеним волоссям. Руки підняла для фотографії, якщо вам це було не зрозуміло
Зачем на фото поднятые руки? Мне вот это было не понятно.
Kittaa• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Я дійшла до фото з майкою, мені не подобається цей образ, але якщо вам комфортно, то ви можете вдягнути, якщо дрес код не строгий, то все ок. Юбка на вас гарно сидить
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ для2410diana2410
Ааа, ну раз ваши мужчины так говорят, то да, не поправляйтесь.
Во первых не мои мужчины
Во вторых при чём тут мой вес вообще?
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ні ,не грущики
У всіх вища освіта
Ну й все одно на тих чоловіків. Мені такий примітивізм не цікавий. Можна не любити жінок з зайвою вагою, але говорити про «вона мене зїсть» це дно днищенскоє
В танке• 01 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Кусок брокколи вместо торта не позволяет набираться весу- читайте ’нагрузке на суставы, сердце и остальные органы’, это такое распустительство, тогда как любовь к себе подразумевает принятие наилучших для себя решений
Вопрос в теме по одежде. Никто же не спрашивал вас про любов к себе и образ жизни. Интересно, в реальной жизни вас часто посылают на... за ваши мудрые советы? Или хватает мозгов помолчать?
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляMs. Android
Ви тему створили для компліментів?
Чи конструктиву?
Я отримала конструктив. Таки піду в футболці. Темно синій. Не дуже оверсайз
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Я щ вами погоджуюсь
Просто не такі вже чоловіки в святі
Ми дуже погано їх знаємо
2410diana2410• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Ці кольори не підходять до сірої спідниці. Особливо чорний
Погуглите оттенки
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляТракторні війська
Ну в цьому і є стиль :) поєднувати різні фактури і теми
Як кеди під плаття. Чи груба шкіряна курточка під плаття-комбінашку
Ms. Похвала• 01 июля 2025
Ответ дляВ танке
Если нет аргументов, в самый раз переходить на личности. Только без меня уже
Kittaa• 01 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Привычка свое дело делает, это вопрос времени. Если ради здоровья не готовы, то о какой любви идёт речь? К чему любви? кроме того, углеводы способствую окислению организма, т е. ускоряют старение, это как ржавчина для железа
Вуглеводи це енергія для вашого організму, як напишуть вже, хоч би теорію прочитали, а вже в нейробіологів грають
Тракторні війська• 01 июля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Смешать абы шо с чем не равно стиль, не обольщайтесь.
В танке• 01 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Какие аргументы? По поводу чего? С вами никто не собирается обсуждать ничего.
автор Чарівна патика • 01 июля 2025
Ответ дляТракторні війська
І до вас питання. З чого ви взяли, що ваше бачення - це показник стильності і ви маєте мені роздавати поради «не обольщаться»?