Обнимашкина• 01 июля 2025
електронний кабінет вступ
чи вдалося вам зареєструватися?
мені не приходить активація на ел.пошту. з самого ранку пробую.
може це так, бо 1й день як почалася реєстрація, і тому нереально?
я на магістратуру 2гу вищу
Нога на ногу• 01 июля 2025
Лёг по ходу сегодня этот сайт. Дочь не смогла и её одноклассники тоже
Мамин тріль• 01 июля 2025
А що за код? Він має на пошту прийти? В мене загубився старий телефон і в мене нова пошта тепер і номер. Як бути тепер?(((( теж на магістратуру йду
При реєстрації вказувала стару пошту
Мамин тріль• 01 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
Це має бути окремий кабінет вступника? Чи той де адреси вказані для проходження тестів?
Нога на ногу• 01 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
Нет, это уже другой
Мамин тріль• 01 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
Нет, это уже другой
Капец(((что теперь делать( я тесты сдала уже почти все. Но почта и номер другие(
Нога на ногу• 01 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
Создайте новую почту, там все заново нужно вводить. Только сертификат нмт есть у вас? Туда его данные тоже надо вводить
Обнимашкина
• 01 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
звісно інший. все написанго на сайті
Обнимашкина
• 01 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
давайте не в цій темі
- тут на ваше питання є відповідь!!!
Мамин тріль• 01 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
экзаменационный листок имеете ввиду? Да, номер.
Просто автор пишет что код должен на почтц придти,а доступа у меня уже нет к ней
Значит не поступлю уже
Нога на ногу• 01 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
Значит не поступлю уже
Почту нужно вводить при регистрации. Какую введете, на ту и прийдет
Мамин тріль• 01 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
Я думала ту почту, которую я давала в университете при подачи Документов на участие в тестировании
Мамин тріль• 01 июля 2025
Ответ дляОбнимашкина
давайте не в цій темі
- тут на ваше питання є відповідь!!!
Дякую дуже ❤️❤️
Я вже перелякалась що мова про пошту яку я вказувала ще в універі коли заносила документи на реєстрацію.
Мамин тріль• 01 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
Может кто-то помочь с ссылкой где регистрироваться на вступ? Спасибо
Обнимашкина
• 02 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
Я ж кинула ссилку🙈
Тут є