Ло Шарик• 30 мая в 17:56
Візейр реєстрація на рейс
Перший раз лечу лоукостом.
Реєстрація онлайн відкривається за 24 години до вильоту. Якщо виліт 02.06 0 5.00, то Реєстрація відкриється рівно 01.06 о 5.00? Чи буває, що з затримкою?
І ще питання: За добу до вильоту буду вже в дорозі, тобто реєструватися зможу лише через застосунок. Чи немає в цьому складнощів? Бо відео про реєстрацію у застосунку не знайшла.
Посадковий талон нема змоги роздрукувати, можна пред´явити його в аеропорту в застосунку?
Железобетон• 30 мая в 17:58
Надо печать или нет зависит от аэропорта.
Нет никакой сложности зарегистрируйтесь через приложение. Я уже и не помню когда через сайт это делала.
В большинстве аэропортов не надо бумажный посадочный
Телячі ніжноСті• 30 мая в 18:07
Через застосунок, там все інтуїтивно зрозуміло.
Можна (і треба) в застосунку талон показати
Полонянка SexShop-а!• 30 мая в 18:08
Все успеете, вам придет уведомление, что регистрация открыта. Там делов на пару сек