Стопясят раз обсуждала• 01 июля в 23:22
З´явилася нова родимка, але якась страшненька, бігти до лікаря?
Нещодавно з´явилася нова родимка
Якась вона мені не така,тепер думаю чи сходити із-за одної до лікаря,чи я накручую і все норм?
Само_достаточная• 01 июля в 23:24
Краще сходіть. Я безоплатно ходила в Києві. До 7 липня на честь меланоми акція огляду. Лікар сподобався. Швидко але по справі
Стопясят раз обсуждала
• 01 июля в 23:25
Ответ дляСамо_достаточная
А куди ходили?
Само_достаточная• 01 июля в 23:27
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А куди ходили?
Нічого мені не навʼязували, тому я сама до них прийду на видалення 😂 вони того варті 😁
Стопясят раз обсуждала
• 01 июля в 23:31
Ответ дляСамо_достаточная
Не можу знайти ,що безкоштовно
Написано др червня (
Само_достаточная• 01 июля в 23:32
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не можу знайти ,що безкоштовно
Написано др червня (
Ні. Вони продлили. Ще на місяць. Я ходила 27го
clinic_calm перше закріплене
ЗдохниПуйло• 01 июля в 23:38
Нечіткі краї, середина темніша- є привід звернутися до лікаря. Мій дерматолог сказала норм, направлення не дала в онко, я сама їздила, вирізали
Стопясят раз обсуждала
• 01 июля в 23:39
Ответ дляЗдохниПуйло
Дякую
Стопясят раз обсуждала
• 01 июля в 23:40
Ответ дляЗдохниПуйло
А куди їздили ,в якому місті ?
ЗдохниПуйло• 01 июля в 23:40
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А куди їздили ,в якому місті ?
В Рівненський онкоцентр
Госпожа_тамагочи• 01 июля в 23:45
Ответ дляСамо_достаточная
Calm clinic
Мені там видаляли атерому, виросла нова майже одразу на тому ж місці. Оперував повторно Коровін, все зробив як має бути.
Вибирайте лікаря
Само_достаточная• 01 июля в 23:53
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вибирайте лікаря
Ну то що трапився рецидив не свідчить про те, що лікар був поганий
Призвіще свого лікаря не спитала але десь написано на виписці
Госпожа_тамагочи• 02 июля в 00:01
Ответ дляСамо_достаточная
Він не видалив капсулу
Само_достаточная• 02 июля в 00:03
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Він не видалив капсулу
Ну я на перевірку на халяву сходила. Огляд сподобався. Можна довіряти
Попразендовна• 02 июля в 10:11
Ответ дляСамо_достаточная
я теж всі одразу перевірила. По моєму у клініці SkinSkan ще діє акція