Квітка папороті• 01 июля в 23:59
Хто теж захворює в дорозі?
Дівчата завжди хворію у дорозі. Тільки в потяг сяду - все! Пздць! Через дві години досить горло, пересихає ніс і тд! Особливо якщо ще аеропорти та втомлена. У кого теж так? Задовбало! Як куди не приїду, прилечу - лягаю з темп і вірусом днів на 5😡😭
Результат:
вже голосів:
8 (50%)
Не буває
4 (25%)
У мене
4 (25%)
Раз на раз не приходиться
0 (0%)
Роблю профілактику, бо стикала
Ласунка• 02 июля в 00:02
Ми куди б не приїхали, нас ротавірус там жде.
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Всі ригаєм і поносим. Або щось одне із. 3дні викреслено з відпочинку
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Квітка папороті
• 02 июля в 00:04
Ответ дляЛасунка
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Капець. Це так у моїх друзів трапилось у Єгипті, вони перший раз за кордон виїхали. 5 людей, з них двоє діти. 3 дня в номері з 10 провели
заварний look• 02 июля в 00:12
Ответ дляЛасунка
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Я от нещодавно ледь не скасувала поїздку через таку заразу. Не знаю рота- чи не рота-, але за аналізом точно вірус. Останні роки трапляється з нами як за графіком двічі на рік. Мене навіть від отруєнь не нудить, а від цього - та запросто. Раніше такого не було.
Забрызжу ядом• 02 июля в 00:30
Ответ дляЛасунка
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
В мене донька через раз ’сюрприз’ підкидає. В один рік їдемо- все клас, наступного року- бекає. І вже доросла, 19 років.
В минулому році все клас, сідаємо вночі в автобус-трансфер до аеропорту, і вона мені каже ’ой, щось мені погано’ .
Я вже рахувала хвилини, коли України дістанемося, бо дорога була ще тим випробуванням, такого п*ця ще не було...
Все знаю від і до• 02 июля в 00:50
Ответ дляЛасунка
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Здається, ми унікальні.
Скільки років, рдне і те ж.
Вакцинуйтесь перед поїздкою може?
заварний look• 02 июля в 08:33
Ответ дляВсе знаю від і до
Вакцинуйтесь перед поїздкою може?
А роблять в дорослому віці? Бо, пам´ятаю, нам педіатр казала, що ми пропустили момент, коли можна зробити вакцинацію. А дитині було лише півроку на той момент. Шкодую, що не знала.
Бринзолетта• 02 июля в 09:05
Если мне важно не болеть то одеваю маску и она точно работает.
С ротавирусом тоже странно. Опять же маска. Смотреть еду которую едите.
Вообще зависит от сезона и как повезет. Если рядом больные то заболеваю
Леплю из пластилина• 02 июля в 09:37
Майже кожний раз грві, один рік проскочила тільки. Прошлого року по дорозі додому прихватило, мене і дитину, ще й з темпою(
Все знаю від і до• 02 июля в 14:37
Ответ длязаварний look
Взагалі, для дорослих не проводились дослідження. Але за такої ситуації, як у вас, я б уже спробувала на собі. Це якщо ви впевнені, що вас саме ротавірус знаходить.
І ще, можливо, ви є носіями? При подорожі знижується імунітет і вірус у вас активується? Можливо проконсультуватись з інфекціоністом по такому варіанту?