Снегурочко• 02 июля 2025
Вакцинація від поліо в 14р - відмінена?
Хто знає? Лікар сьогодні сказав, що в 14 р вже немає потреби вакцинувати. Новий календар щеплень. Це дійсно так?
ШобВам_КакНам• 02 июля 2025
делали сыну пару недель назад, отменят со следующего года, нам так сказали
Ашотакоя• 02 июля 2025
Ми зробили місяць назад, з поліклініки зателефонували і запросили. Про відміну ні слова.
Педиатор_я• 02 июля 2025
Ответ длякультУра
Можливо, де ще залишки залишилися, то доколюють.
хіба не краплі дають?
Снегурочко
• 02 июля 2025
Ответ дляАшотакоя
нам сказали сьогодні, вже немає потреби. є затверджений новий календар, тільки ще от чекають наказу офіційного. сьогодні форму 086 брали в школу, лікар звіряв чи всі щеплення є
ШобВам_КакНам• 02 июля 2025
Ответ дляСнегурочко
мы в июне брали справку прививок и сказали, что нужно полио доделать. а со сл.года ее отменят
База_птеродактилей• 02 июля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Нам теж сказали, що треба робити і швидше. Доньці 15.
культУра• 02 июля 2025
Ответ дляПедиатор_я
хіба не краплі дають?
Через вакцину в краплях дитина стає заразною для інших і можете сама захворіти вакциноасоційованим поліомієлітом. Тому тепер від поліо тільки колють, а де ще є крапельки, то їх довикористовують,щоб не викидати.
Пам´ятаєте скандал з дітьми, які захворіли на поліомієліт від крапельок, а Супрун роздула, що то природній поліомієліт і треба всім дітям додатково влити крапельки від поліо, які нам хтось подарував, бо в них термін придатності закінчувався?
Млинець Мій• 02 июля 2025
У Ваших дітей утилізують каплі, а мамки і раді.
Реально шок .
Хоть би прочитали , перш ніж вести дітей на капельки , як телят на забій .
Реально шок .
Ms. Похвала• 02 июля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Реально шок .
Подбайте про своїх - нехай вивчать, як ім´я, інформацію про те, що вони не вакциновані, мамки довідки купили.
Можливо, це колись врятує їх життя
Указка• 02 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Можливо, це колись врятує їх життя
Мої не вакциновані від поліо, а антитіла є. Десь перехворіли безсимптомно. Так буває з більшістю.
КартаБезКомиссий• 02 июля 2025
Ответ длякультУра
Від поліо краплі.
Булку Дай• 02 июля 2025
Ответ дляУказка
Це і є приклад колективного імунітету, який створюють краплі. Тому, я не вакцінувала своїх дітей краплями. Мої вакціновані іпв. А інші-це право їх батьків. В 14 пропонували, я відмовилась. Окремо іпв не має, тому так. Зараз 16. Затвердить іпв-вакціную іпв.
Указка• 02 июля 2025
Ответ дляБулку Дай
Це працює лише з живими вакцинами, після яких вакциновані стають заразними і поширюють хворобу. Власне, так відбувається із самою хворобою. Але про який колективний імм може йти мова з кашлюковим компонентом? Ні про який. Але вакциновані акдс так само хворіють, так само розносять хворобу. Це історія з нашого садочка, коли перекачало всіх - вакцинованих і ні.
Ms. Похвала• 02 июля 2025
Ответ дляУказка
Нема вже ніякого колективного імунітету.
З останнього випадку, сім´я, старші не вакциновані захворіли на кір, найменша 9 місяців, померла від ускладнень.
Я пропустила вакцинування останнє на кір-ледь вижила в 2018, в чоловіка легка форма, вакциновані за рік до того дитина - не захворіла.
Комиссия50%• 02 июля 2025
Ответ дляБулку Дай
Як це немає? Є окрема, виробник Індонезія. Кололи по графіку індивідуальному у минулому році. Ось ще таку саму вакцину буду колоти на днях
Вона безкоштовна, я відмовилась у педіатра від опв , запропонували таку іпв
Гарнюнька• 30 июля 2025
Ответ длякультУра
Якби ж доколювали, а то ж капають живий вірус. Я від крапель відмови писала щорічно.
Гарнюнька• 30 июля 2025
Ответ дляБулку Дай
Ми так само.
Булку Дай• 31 июля 2025
Ответ дляКомиссия50%
Я не можу її купити, не має ніде.