Впораюсь зі всим• 02 июля в 13:50
Троянди під пластиковою пляшкою.
3 тижні тому посадила гілочки, накрила 5-л пляшкою. З´явились листочки.
Питання: весь цей час було прохолодно, я не відкривала кришку на пляшці. Зараз настала жара, рослини не попечуться під бутилкою? Кришку напевне треба вже відкрити?
Дякую за поради.
Впораюсь зі всим
• 02 июля в 13:52
Ответ дляГЛЮкоза
Нє нічого не буде. Поливайте, а поки банку не прибирайте.
А кришку відкрити?
ГЛЮкоза• 02 июля в 13:54
Ответ дляВпораюсь зі всим
А кришку відкрити?
В прошлому році все літо стояли троянди. Їм краще прижитися. Можна кришку відкрити. А так стояли в спеку під пляшкою. Коли поливала то банку знімала дивилась що там. Підкормку ще додавала для троянд. Зараз знайду як виглядає
Впораюсь зі всим
• 02 июля в 13:56
Ответ дляГЛЮкоза
Там є інструкція як поливати якщо
Дуже дякую! Це мої перші, переживаю)))
Жинси на дитину• 02 июля в 14:08
Кришку можна взагалі не закривати. Більше від погоди залежить. Якщо жара, то не вкоріняться, але цього літа дуже сприятливі умови для вкорінення. Просто слідкуйте щоб не пересихав грунт
Впораюсь зі всим
• 02 июля в 14:35
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую, я ще й на 2 тижні їду, буду просити сусідку поливати