Не любовница• Изменено 02 июля 2025
Зажимає нервові корінці у шиї з одної сторони
Бувало у вас таке?Чи м´язи зажимаються?Які були симптоми,окрім болючої шиї?
Губки-уточкой• 02 июля 2025
Сходіть на мрт/кт, подивіться на свою протрузію. Так, м´язи зводить судома, коли защемлено нерв. Прибирається массажем. Біль ’прострілює і нижче, в грудинний відділ.
Залатавая• 02 июля 2025
Вчора прокинулася з таким болем, плечі і шия. Головою не можу поворухнути. Німесил не допоміг, мащу гелем диклофенак і накинула кашеміровий шарф, надіюся стане легше
Метровий сантиметр• 02 июля 2025
На МРТ шийного відділу хребта можна побачити підтискання корінців нервових або (та) дурального мішка протрузією або грижею.
На фоні проблем з хребтом може виникати м´язово-тонічний синдром, внаслідок напруження у м´язах виникають болючі ущільнення у м´язах (так звані ’тригерні точки’).
Непозбувна Бентега• 02 июля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Подскажите пожалуйста, а ком в горле может быть как давление на горло с одной стороны из за проблем с шеей?
Метровий сантиметр• 02 июля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
У мене окрім болі і спазмів у м´язах шиї, ще буває припухлість зліва в області шиї, біль з переходом на лопатку, оніміння лівої руки, відчуття здавлення в шиї (ніби шия стягнута тугим комірцем). Обмеження рухливості в шиї (в ліву сторону майже не повертається голова). Проходила МРТ ШВХ давненько (декілька років тому), тоді були 4 протрузії з підтисканням (компресією) нервових корінців і дурального мішка + 2 остеофіти + деформуючий артроз дуговідростчатого сполучення.