За матеріалами СБУ припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія). Він отримав російський паспорт ще у 2002 році, але приховав це.
Відповідний указ підписав Зеленський.
Mira29-c3c3• 02 июля в 16:40
Ответ дляМаска-0b9f
А каждого,кто получил паспорт Израиля,на землю обетованную
Вам шкода Онуфрія ?
Ответ дляFlorisia
Удалено администрацией...
Сенс моїх дій підтримати чудову ідею позбавляти українського громадянства кожного,хто має російське громадянство і депортувати в росію,позбавляючи будь-якого майна в Україні і пожиттєвою забороною на відвідування України
Маска-0b9f• 02 июля в 16:43
Ответ дляMira29-c3c3
Вам шкода Онуфрія ?
Нет.Шкода мужчин, которые гибнут на войне и лишение гражданства для них было бы подарком.
Маска-0b9f• 02 июля в 16:43
Ответ дляR-Y-N-A
Ми-це Україна,а не особисто Шмигаль.
Хто із українців має змогу зупинити війну?
Mira29-c3c3• 02 июля в 16:50
Ответ дляМаска-0b9f
Так скажіть пу нехай забере своїх дегенаратів з нашої землі , і Онуфрія також , і наші чоловіки перестануть гинути.
Маска-0b9f• 02 июля в 16:51
Ответ дляR-Y-N-A
Війну може зупинити той,хто її почав-кацапстан
Все вопросы к Шмыгалю.Он сказал то,что сказал.
Маска-0b9f• 02 июля в 16:53
Ответ дляMira29-c3c3
Если Онуфрий нарушил законы Украины,то для этого есть правоохранительные органы и суд А если нет,то какие к нему претензии
ЗдохниПуйло• 02 июля в 16:55
До кірюшки плакатись поїде, гонєнія і проча єрєсь зараз буде розсказуватись у прихожан мпешних
Mira29-c3c3• 02 июля в 16:56
Ответ дляМаска-0b9f
Та звичайно .
Які претензії можуть бути до цього колаборанта і ждуна .
Пс про правоохоронні органи і владу писати не варто.
ЗдохниПуйло• 02 июля в 16:58
Ответ дляМаска-0b9f
А давайте ще пошкодуємо дітей, які помирають від онко....ви все, що вам шкода приплетете у цю тему?
ЗдохниПуйло• 02 июля в 17:06
Ответ дляМаска-0b9f
До нього ніяких претензій, поїде до свого наставника жити, щоб не налаштовував своїх фанатиків проти України
Mira29-c3c3• 02 июля в 17:17
Ответ дляЗдохниПуйло
Нехай фанатиків з собою бере .
Усіх їх зібрати , запхати у товарняк і на Сибір
vasilisa-l• 02 июля в 17:47
Ответ дляМаска-0b9f
То есть,вы согласны,что в руководстве Украиной сейчас почти нет украинцев по национальности?И премьер министр Шмыгаль очень боится умереть,если украинцы перестанут воевать. Сам сказал,никто его за язык не тянул.
Это у вас врожденая способность перевирать тексты, или вам этому где-то учат?
ЗдохниПуйло• 02 июля в 19:59
Ответ дляMira29-c3c3
Нехай фанатиків з собою бере .
Кацапські фанатики на болота не хочуть
Відомий київський архієпископ і намісник Іонинського монастиря УПЦ Іона написав у фейсбуку, що давно багато архієреїв УПЦ позбавлені громадянства України. ’І нічого, живуть і служать церкві та народу України. Не панікуйте’, - пише він.
За його даними, у січні 2023 року президент позбавив громадянства 13 ієрархів, а у лютому 2023 - ще п´ятьох.