12 галюцинаций• 02 июля 2025
Дивлюсь тур на Сицилію з Катовіце
Готель, пляж все - чудово, переліт авіа, але як добратися до Катовіце з Києва? Це ж така головоломка? Реально вимотаєш всі нерви.
Кому пропонують такі тури? Українцям, що у Польщі?
Я Головна• 02 июля 2025
Ответ для12 галюцинаций
Дякую за пояснення. Але ж такий варіант як квитків на потяг можна не встигнути купити. От цей ньюанс мене найбільше бентежить. Тур підігнати під потяг все прорахувати- це морока, як на мене.
Цікаво, ви гадаєте, що ньюанс це якийсь новий анс ? Чи який сенс ви вкладаєте в це слово ?
фрау Гітта• 02 июля 2025
Ответ дляЯ Головна
Никогда не езжу автобусом и не стою на границе. Железная дорога вполне предсказуемая
Ну а мне не нравится лазить с 12 дня до ночи по Кишинёву и билет стоит 3300 грн
Ума Палата• 02 июля 2025
Поезда Киев - Перемышль, Перемышль - Катовице. С вокзала в аэропорт ездит автобус. Я несколько раз так ездила, но мне не нравится. Из Кракова больше всего нравится улетать
Каркуша Клара• 02 июля 2025
Ответ дляКоленная ложечка
автор, а що там за тур на Сицилію, цікаво вартість та куди саме...
тільки в кінці травня повернулась звідти, але ми самі собі все організовували
Ви відпочивали чи більше подивитися цікавинки?
Коленная ложечка• 02 июля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
дивились, їздили на авто