В танке• Изменено вчера в 16:54
Квартиру Ви як думаєте ціни впадуть в Україні?
Чи варто купувати квартиру...
Любовь Калистратовна• вчера в 18:39
Ответ дляХвець-тець
Понятия не имею. Я тогда еще в школу ходила.
Можете сами загуглить.
Вторинка - 1000 € за квадрат. 100 € з квадрата - це не заробіток на сьогоднішній день і не варте інвестування.
Нашли в капусте• вчера в 19:41
Ответ дляМона Лиза
ви вважаєте,що розумні люди купують??це абсурд! дніпро постійно під обстрілами. Будують,бо розраховують н алохів. я можу купити 3 квартири,але треба бути повним дебілом щоб купувати у Дніпрі. Запоріжжя,Херсон,Харків,Суми,Дніпро.-табу на купівлю.
Ну а якщо я вже живу в цих містах. І хочу покращити свої житлові умови. То також не купляти?
Лупаю цю скелю• вчера в 19:52
Ответ дляInconvenient
Даруйте, як можуть не впасти ціни і місті, в якому майже неможливо жити - майже немає електрики, опалення ледве-ледве, вода не у всіх. І ціни і до ударів по енергетиці падали, бачила по вартості житла у моєму домі. Це ж не життя - животіння. А тут запитувати немає сенсу, досить згадати як цькували тих, хто писав про початок війни, як запевняли про швидке закінчення війни. І я пишу це з жалем, воно і мене стосується.
Так вот как раз в высотках на электрике и в проблемных домах где нет отопления и (или) полопались трубы, то цена конечно упадет. А в домах до 9го этажа с газом и более менее не проблемных, подорожает. Ведь таких нормальных домов не так уж и много, а люди как покупали, так и будут покупать квартиры
Лупаю цю скелю• вчера в 19:53
Ответ дляInconvenient
А хтось її готовий купити за цю ціну? Сусіди на Чорновола знизили ціну на трьошку до 85000, і ніхто не цікавиться. У 2023 вони, здається, хотіли 100000. Власники можуть хотіти все, що їм заманеться, але ж зараз ринок покупців. Я дивлюся DW и другие западные СМИ, они показывают очень грустную картину. И у родственников моих в Киеве начинают сдавать нервы. А они поначалу так бодро держались.
Трешки всегда плохо берут
Лупаю цю скелю• вчера в 19:55
Ответ дляХвець-тець
Окей. Средняя цена квадрата в новостройке в М-ле - 2050 евро.
Еще подсказки нужны?
Я тоже не поняла. Какая причина? И что за М-ле?
Хвець-тець• вчера в 20:24
Ответ дляЛупаю цю скелю
Город. У самого Азовского моря.
Причину выше назвала пользователь «Ворую вкусняшки»
Колдунья-вещунья• вчера в 21:48
Ответ дляНе пью, не курю
На западной жить это надо я не знаю,кем быть.Люди здесь это нечто.Я из Киева ни ногой.
А кому ви там здалися
Колдунья-вещунья• вчера в 21:50
Ответ дляНе пью, не курю
Пнх
Ви вже там , судячи з ситуації в Києві
dahashutka19• сегодня в 00:33
Ответ дляГуби до вух
У нас в Днепре вокруг моего ЖК полно строящихся новостроек, квартиры раскупают, а то на ЗУ и так страшно?
100% и цены не падают вообще
Inconvenient• сегодня в 01:14
Ответ дляЛупаю цю скелю
Дом как раз с газом и отоплением (пока, ведь атаки на инфраструктуру продолжаются), кирпичный 4-й этаж.
Залізна тьотя• сегодня в 09:59
Ответ дляХвець-тець
Город. У самого Азовского моря.
Не назвала.
’if you know what I mean’
Это опять какие-то шифры. Неужели никто не может внятно написать причину. по которой раскупают квартиры в Днепре и Запоре
’if you know what I mean’