Маю натхнення• Изменено 02 июля в 16:36

Орендодавці!

Вчора створила тему за який час мають попереджати про підняття оренди, але на скільки одразу не сказали. Сьогодні прийшла смс з сумою, що на 2 тис. Правда у нас оренда зараз від 9000тис. до 18000 (бачила таку пропозицію) але це перебор по ціні. Я знімаю за 9тис, а буде 11 норм на стільки піднімати? Є все для проживання
Результат:
вже голосів: 58
45 (77.59%) Норм
13 (22.41%) Банато
Начальник Анонимов• 02 июля в 16:36
Краще 20000
Мама Чели• 02 июля в 16:37
Не устраивает - перезжаете. Только найдете за 11 000 тоже и еще 5500 отдадите риелтору и 2000-5000 перевозчику. Время свое потратите и нервы.
рукиЖимолости• 02 июля в 16:37
Місто? Ремонт? Кількість кімнат? Новобудова чи ні? Наявність дітей/тварин?

Звідки ми можемо знати чи норм це для житла в якому Ви живете?
Начальник Анонимов• 02 июля в 16:38
Чего такие жлобы арендаторы? Не нравится, подняла попу и вышла
Бавовнятий Пупс• 02 июля в 16:38
А як 9000+2 стали дорівнювати 18000?..
Біток чи ефір?• 02 июля в 16:38
Вказано в договорі. За 30 днів.
Безпорадна Кроко• 02 июля в 16:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
А як 9000+2 стали дорівнювати 18000?..
Це вилка цін: від 9 до 18
Хропочка з гривкою• 02 июля в 16:39
Я лох на 500 соромлюсь підіймати, бо почнуть верещати наживаюсь на переселенцях, хай живуть, мать їх так.
Начальник Анонимов• 02 июля в 16:39
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це вилка цін: від 9 до 18
Удалено администрацией...
Пищалка• 02 июля в 16:39
я арендодавець з багаторічним стажем і не онієї нерухомості
за місяць попереджаю,не підходить-ваше право з’їхати,моє підняти
якщо що,працюю оф.
Пищалка• 02 июля в 16:40
без компромісів)
Love_Love_Love_• 02 июля в 16:40
Було 9, підняли на дві і стане 18? Це як?
А взагалі, так це нормально, якщо ціна нижче ринку, ринок оренди в нас в країні абсолютно нерегульований що дуже погано, в першу чергу, для орендодавців і дуже спрощує ситуацію орендарям.
Безпорадна Кроко• 02 июля в 16:40
Ответ дляНачальник Анонимов
Удалено администрацией...
Я не орендую
Железобетон• 02 июля в 16:41
Если для вас это много, откажитесь и ищите дешевле, что тут посоветуешь. 🤷‍♀️ У меня коммерческая недвижимость и в договоре эквивалент долларов, поэтому не повышаю. Он сам повышается.
Бабулька• 02 июля в 16:41
норма, в чем проблема?
Бавовнятий Пупс• 02 июля в 16:41
Ответ дляПищалка
якщо що,працюю оф.
А яку ви ціну ставите? Ну от ви платите податок, нехай 20%, ваша квартира коштує 10к, реальна вартість. На кого ті 20% перекладаються? На винаймачів? Чи розбиваєте? Таки, 10 і 12 у оголоші це суттєво для багатьох.
Бабулька• 02 июля в 16:41
Ответ дляЖелезобетон
продукты дорожают быстрее....
Безпорадна Кроко• 02 июля в 16:43
Ответ дляБавовнятий Пупс
Звичайно, податок оплачує орендар, він закладається в суму оренди. Як і в будь-якому бізнесі
Пищалка• 02 июля в 16:43
Ответ дляХропочка з гривкою
верещати?
Железобетон• 02 июля в 16:44
Ответ дляБабулька
продукты дорожают быстрее....
Нет, продукты дорожают позже, вслед за увеличением аренды, эл/энергии и налогами.
Просто звязда• 02 июля в 16:44
Я планирую поднять на 1000 с 6 до 7 тыс. Предупрежу за месяц
Безпорадна Кроко• 02 июля в 16:45
Ответ дляЖелезобетон
Та ні...
Бавовнятий Пупс• 02 июля в 16:45
Ответ дляБезпорадна Кроко
Мені здається, одразу буде менший попит, ні?
Бабулька• 02 июля в 16:46
Ответ дляЖелезобетон
я имела ввиду доллара)
Пані з калабані• 02 июля в 16:46
20% цілком норм. Ви завжди маєте маневр і можете знати помешкання за очікувані 9 тис, раз така пропозиція на ринку існує. Я попереджаю за 2 міс, щоб людина мала можливість спокійно переїхати.
ГейСюда• 02 июля в 16:47
Мне одним днем подняли аренду, но правда всего на 1 тыс. По договору должны были за месяц предупредить. Я спросила, это со следующего месяца же? Нет, - ответили, - нам тоже подняли и на большую сумму. Решила дальше не препираться, пока мне тоже сумму не увеличили)

Всё равно мне пока выгоднее платить ежемесячно на тысячу больше, чем переезжать.
Бабулька• 02 июля в 16:48
предупреждала за 2 месяца с 5000 до 7000... все-равно подобное рядом стоит 8000-9000...поэтому все прошло по-любви)
Пищалка• 02 июля в 16:48
рука/лице,для вас і всіх подальших
заробіть,придбайте,заФОПтесь,дешево здавайте,заробляйте)
хто не дає?
а так повітря ганяти на форумі.....
Ранковий базар• 02 июля в 16:49
Минулого року піднімала на +4 тис. У вас теж нормально
Безпорадна Кроко• 02 июля в 16:51
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не буде