ЦібаФу• 02 июля в 18:10
Зуб ( хто гидує, то не дивіться-там фото).
Дівчата, дитина вдарилась зубом і він випав через тиждень. Дитині майже 6 років. Але бачу, що зуб не такий, як раніше випадали, а з червоним залишком.
Записала на зав ра на знімок. Може бути, що залишився корінь? Якщо так, то куди їхати у Києві? Підвисоцького?
Лапка• 02 июля в 18:15
Якби сам випав, то могло б бути, бо корні розсмоктуються. Але ж він вдарився, тому, скоріш за все, корінь залишися в десні. Дитині недавно виривали зуб молочний, так там такий кореняка, що я аж здивувалася, що він такий великий
ЦібаФу
• 02 июля в 18:21
А що робити у разі, якщо корінь залишився? Бо там, де будемо робити знімок, маніпуляції не потягну фінансово.
ЦібаФу
• 02 июля в 18:21
Ответ дляРанковий базар
Все гаразд, це ж молочний зубчик без кореня.
Нема крові і лунка в зубі червона. Насторожує.
Як_наготую...• 02 июля в 18:27
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Детский зуб, если успеть к зубному за 2 часа МОЖНО ВЖИВИТЬ на место!!!!!!
Зуб нужно положить в воду и срочно бежать с зубом и ребенком к зубному!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Даже кусочек отколовшегося зуба МОЖНО вживить. С кусочками обычно проблема их найти.
Лапка• 02 июля в 18:29
Ответ дляЦібаФу
Вирвати молочний зуб у достатньо недешевій клініці вийшло 1300 з анестезією
ЦібаФу
• 02 июля в 18:41
Ответ дляЛапка
Тут питання не у тому, щоб вирвати. Якщо потрібно буде корінь діставати, то це ж різатимуть ясна і , мабуть, наркоз.
Лапка• 02 июля в 18:42
Ответ дляЦібаФу
Та ну наркоз. Не вигадуйте.
ЦібаФу
• 02 июля в 18:46
Ответ дляЛапка
Та ну наркоз. Не вигадуйте.
Хм, а як інакше дістати?
вАлнуюся сильнА• 02 июля в 18:48
Ответ дляЛапка
Не всегда рассасываются. У меня до сих пор говнюк молочный сидит и не хочет выходить, под ним развился полноценный постоянный зуб (лежит в десне и корень обернул самый главный нерв отвечающий за челюсть, очень сложная операция будет). Мне 36
Лапка• 02 июля в 18:53
Ответ дляЦібаФу
Хм, а як інакше дістати?
Не знаю, але не наркоз точно. Можливо і не треба діставати, постійний зуб його виштовхає. Але це так роздуми, лікар завтра вам все пояснить, думаю, все буде добре
Вилосипедниця• 02 июля в 18:54
Ответ дляЦібаФу
Нічого не робити, він розсмокчеться. І в цьому зубі, схоже, корені вже розсмоктались.
Безсовісна кума• 02 июля в 20:58
Ответ дляЯк_наготую...
Зуб лучше в молоко класть