Сунуся в чужі справи• 02 июля в 22:27
Порадьте секс косметику, варту уваги
20 років з одним партнером змушують шукати шляхи урізноманітнити задоволення.
Спробували їстівний лубрикант, сподобалося. По відгуках зацікавим рідкий вібратор.
Що ще варто спробувати?
ТихоЯ• 02 июля в 22:34
Якщо братимете рідкий вібратор, то раджу синій від Orgie, або Hemp від цього ж бренду. Синій зовсім легенький за дією, хемп- ядерний. Спреї для глибокого мінету хороші у Сенсуви. Масажні масла теж хороші і якісні в Орджи, подобається серія з трьох мініатюрних масел масажних в одній коробці, щоб різні запахи спробувати.
Сунуся в чужі справи
• 02 июля в 22:35
Ответ дляТихоЯ
Щиро дякую за реальні відгуки!
Сунуся в чужі справи
• 02 июля в 22:40
Ответ дляТётушка Лошадь
Я таку херню в себе не пхаю🤮
І сексом займаєтеся у темноті під ковдрою? Співчуваю, багато втрачаєте.
Хочу наколоти губи• 02 июля в 22:45
Ответ дляСунуся в чужі справи
Не всем нужны дополнительные ’эксперименты’, чтобы получать удовольствие от процесса. Иногда достаточно просто хорошей пиписи 😁
Алина-1240• 02 июля в 22:48
Спасибо, я согревающую смазку уже попробовала🤣😂отмывалась от жжения холодной водой с полчаса, а потом молочница еще одолела
Тётушка Лошадь• 02 июля в 22:52
Ответ дляСунуся в чужі справи
А ви лубрікант лижіть на здоровʼя😂
Сунуся в чужі справи
• 02 июля в 22:52
Ответ дляТётушка Лошадь
А ви лубрікант лижіть на здоровʼя😂
З величезним задоволенням)))
Тётушка Лошадь• 02 июля в 22:53
Ответ дляСунуся в чужі справи
З величезним задоволенням)))
Я за натур продукт. Але кожному своє
Сунуся в чужі справи
• 02 июля в 22:56
Ответ дляТётушка Лошадь
Я таку херню в себе не пхаю🤮
рідкий вібратор всередину не пихають. У Вас обмежені знання, та у дискусію вступаєте.
Міс Всесвіт• 02 июля в 22:57
Думаєте, як будете то все використовувати, партнери не піде на ліво?
Ой, сумніваюсь.
Тётушка Лошадь• 02 июля в 22:57
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я взагалі про лубрикант. Так що заспокойтеся обізнана
Сунуся в чужі справи
• 02 июля в 22:58
Ответ дляМіс Всесвіт
Ой, сумніваюсь.
Омг)) все виключно для нових вражень і перчинки у задоволенні.
Сунуся в чужі справи
• 02 июля в 23:00
Ответ дляТётушка Лошадь
У віці біля 50 Ви не будете такі впевнені, що лубрикант це херня. Вікові фізіологічні зміни є у всіх жінок.