Булку Дай• 09 ноября в 12:52
Британская блоггерша заявил что сперма омолаживает лицо женщины
Британка Трейси Кисс решила выяснить, насколько мужская сперма может быть полезной для женской кожи и сделала из нее маску для лица, сообщает The Daily Mail.
28-летняя блогер рассказала о результате эксперимента в видеоролике на своем YouTube-канале.
Трейси заявила, что необычная маска приводит кожу в тонус, снимает излишнюю чувствительность и даже имеет омолаживающий эффект, подтягивая кожу в проблемных зонах.
"Я думаю, что люди обеспокоены мыслью о наличии спермы на их лице, но на самом деле это очень естественно и здорово", - отметила девушка.
Так, Трейси теперь каждый день наносит себе такую чудо-маску на 20 минут, после чего смывает ее. Девушка утверждает, что теперь - это ее формула идеальной кожи.
Примечательно, что сперма содержит особые ферменты, которые помогают очищать кожу от ороговевших частиц. Также она содержит цинк, кальций, магний и фруктозу, что также хорошо влияет на состояние кожи.
Чумацький Шлях• 09 ноября в 12:54
А чоловіча шкіра чим відрізняється?
Нащо дивитись і слухати всяке гімно?
Булку Дай
• 09 ноября в 12:55
Ответ дляЧумацький Шлях
А чоловіча шкіра чим відрізняється?
Нащо дивитись і слухати всяке гімно?
Куда_бежать• 09 ноября в 12:57
Ответ дляБулку Дай
Якби це написала 60літня пані, а не 28літня молодичка
Булку Дай
• 09 ноября в 12:57
Ответ дляОноВамнадо
Ви вже як копіпастите, то хоч якісь свох думки пишіть
А я шо делаю?!
Булку Дай
• 09 ноября в 12:58
Ответ дляКуда_бежать
В 28 пора омолаживаться спермой что-бы выглядеть пппп ринцессой в 60
Булку Дай
• 09 ноября в 12:58
Ответ дляКуда_бежать
Вже не раз спростовували.
Проверено форумом!
Куда_бежать• 09 ноября в 12:59
Ответ дляБулку Дай
Ви її пости будете читати коли Їй стукне 60?
Булку Дай
• 09 ноября в 12:59
Ответ дляКуда_бежать
Конечно! Она умная дама.
Куда_бежать• 09 ноября в 13:00
Ответ дляБулку Дай
Проверено форумом!
Дурень думкою багатіє.
Просто каралева• 09 ноября в 13:00
Ответ дляБулку Дай
Лучшая маска для лица для мужла - это след от женских сапог на его морде.
Куда_бежать• 09 ноября в 13:01
Ответ дляБулку Дай
Конечно! Она умная дама.
Якби ж то так, то не кололи ботокси, не робили б підтяжки у хірцргів, а були б давно косметичні спермокабінети.
Где тут 0?• 09 ноября в 13:04
Ответ дляКуда_бежать
Що воно їй там омолоджує і підтягує в 28 м 🥴
Просто каралева• 09 ноября в 13:12
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ще можна уриною лікувати всі хвороби
натурпродукт.
Да. Большего он не заслужил. Только говна и мочи и побольше
Булку Дай
• 09 ноября в 13:14
Ответ дляКуда_бежать
Маркетинг мать его вместо народных средств у мужа между ногами.
Булку Дай
• 09 ноября в 13:18
Ответ дляКуда_бежать
Дурень думкою багатіє.
сперма содержит особые ферменты, которые помогают очищать кожу от ороговевших частиц. Также она содержит цинк, кальций, магний и фруктозу, что также хорошо влияет на состояние кожи.
Просто каралева• 09 ноября в 13:27
Ответ дляБулку Дай
О, это больная тема.
Я б отшелушивала все до бесконечности.Так люблю все обдирать 🙄
Флюорография гуся• 09 ноября в 13:43
Каловые обтирания необычайно полезны для тела. Она такого не говорила? Наверное не знает об этом, надо ей подсказать.
Булку Дай
• 09 ноября в 14:27
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ще можна уриною лікувати всі хвороби
натурпродукт.
«Гормональну контрацепцію застосовують майже 25% пар в Україні, 30% практикують перерваний статевий акт (ПСА), 60% використовують презервативи» – таку статистику я нещодавно почула на фаховій міждисциплінарній онлайн-зустрічі.
Про потенційну шкоду гормонів доводилось чути чи не кожній із нас. Але, мабуть, мало хто знає про те, що в результаті постійної ізоляції від безпосереднього контакту зі спермою чоловіка організму сексуально активної жінки здоров’я теж не додається. Адже сперма має біологічну цінність для підтримання оптимального стану жіночих статевих шляхів і здоров’я загалом.
У спермі тільки 10% це сперматозоїди, а решта 90% – сім’яна плазма. Це біологічно активна рідина, що містить гормони, ферменти, амінокислоти, деякі вітаміни, мікроелементи та інші складові. Слизова оболонка піхви здатна швидко всмоктувати компоненти сім’яної плазми. Відтак, під час повноцінних статевих контактів, без застосування презервативів чи ПСА, зі спермою в організм жінки поступають важливі біологічно активні речовини, які при регулярному надходженні в піхву несуть таку фізіологічну дію:
підтримують життєдіяльність корисних вагінальних лактобактерій – а це профілактика бактеріального вагінозу і надокучливої «молочниці»;
сприяють швидкому очищенню матки від менструальної крові – а це профілактика тривалих кровомазань перед і після місячних;
стимулюють розрив зрілих фолікулів (овуляцію) – а це певна профілактика полікістозу яйників;
підсилюють антимікробний захист і процеси регенерації шийки матки – а це профілактика її мікропошкоджень, ерозій;
впливають як антидепресант і легкий «допінг», підвищують якість сну – аби жінка почувала себе бадьорою впродовж дня;
викликають гормональну реакцію, яка покращує настрій – чим позитивно впливають на душевний стан і жіночу психіку та почуття прихильності.
Тепер і ви про це знаєте. Уже сьогодні подивіться на свого чоловіка іншими очима, із особливою вдячністю та захопленням. Адже поруч із Вами цілодобово в його тілі відбувається невидима для ока, але така важлива робота – синтез «живильного еліксиру» для жіночого здоров’я. Щодня (!) ваш чоловік готує для вас цей унікальний подарунок.
Чи вдячні Ви йому за це? Чи, раптом, безпідставно не звинувачуєте свого чоловіка, що він не дарує Вам подарунків? Чи самі, бува, не відмовляєтесь їх приймати, влаштовуючи йому «виховні моменти»? А чи знаєте, як покращити якість чоловічого подарунка, який він готує для Вас? І чи не найважливіше: чи вмієте обрати найкращі дні, щоб радо прийняти подарунок свого чоловіка – без страху перед незапланованою вагітністю та з користю для здоров’я і стосунків?
Відповідь на останнє запитання відкриває симпто-термальний метод розпізнавання плідності (СТМ). Завдяки йому кожна жінка може легко визначати коли «подарунок від чоловіка» із високою ймовірністю може наблизити зачаття, а коли матиме просто корисну дію для жіночого тіла і душі та емоційної близькості пари.
Для цього треба «виділити» для навчання 3-4 місячні цикли і декілька хвилин щоденної уваги до себе (докладніше – див. онлайн-курс “Базовий”). А спершу запрошую на безкоштовну ознайомчу онлайн-консультацію із симпто-термального методу. Розповім про можливості і переваги методу, відповім на ваші питання. Форма для запису – тут.
Література за темою:
Глуховец Б.И., Глуховец Ш.Т. Влияние противозачаточных средств на состояние женского организма. Раздел 3. Значение мужской семенной жидкости для женского организма.
Література за темою:
Поддакиваю иногДА• 09 ноября в 14:44
Ответ дляБулку Дай
Література за темою:
Це ваша відповідь на уринотерапію?
ЯниЯ• 09 ноября в 14:54
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Це ваша відповідь на уринотерапію?
А что вы знаете про урину?
Как работает мочеполовая система?
Поддакиваю иногДА• 09 ноября в 14:55
Ответ дляЯниЯ
А что вы знаете про урину?
Как работает мочеполовая система?
ЯниЯ• 09 ноября в 14:55
Ответ дляФлюорография гуся
На порносайтах.
Флюорография гуся• 09 ноября в 15:38
Ответ дляЯниЯ
На порносайтах.
Да? Удивили. Ну я не ходок на эти сайты, не знала.
ЯниЯ• 09 ноября в 15:42
Ответ дляФлюорография гуся
Давно.