Админко• 03 июля в 15:19
Перша машина кроссовер для Києва
Доньці 23роки , назбирала кошти на першу машину кроссовер, я дуже переживаю що це велика машина для Києва як вона буде паркуватись і тд так як навики водіння мінімальні. Чи це страхи в моїй голові. Боюсь відмовляти щоб не зробила мене крайньой.
Патріотка з дивану• 03 июля в 15:25
Кросовери бувають різні. Одна справа, якщо вона на вольво/бмв назбирала, інша - сітроен.
На страховку хорошу нехай ще назбирає й не хвилюйтесь)
Патріотка з дивану• 03 июля в 15:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
Какая, по вашему, должна быть подходящая машина для Киева?
Смарт мабуть 🤣
Я не чарівниця вам• 03 июля в 15:26
А потом такие девочки на сараях ездят и не понимают габаритов своей машины - ни проехать не может, ни припарковаться нормально. Зачем в городе большая машина? Кстати, дочка в курсе, что машину еще заправлять надо будет?
Админко
• 03 июля в 15:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
Мені здається для першого авто це повино щось бути маленьким, наприклад форд фокус
Обнемашечка• 03 июля в 15:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
смарт 🤣
Админко
• 03 июля в 15:26
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так
Цветов Мне срочно• 03 июля в 15:27
Ответ дляАдминко
А дочь какую выбрала?
Твоя космішна• 03 июля в 15:27
пусть насосет на ланас, как на первую машину, научится ездить-купит жипа!)
Обнемашечка• 03 июля в 15:28
Ответ дляАдминко
кросовери різні бувають, по габаритам як звичайний седан, просто вище і кращий огляд.
а загалом нашо їй машина? двіж напряжний, запаркуватися ціла проблема, бенз дорогий, обслуговувати треба, за парковку в деяких місцях платити треба. простіше на таксі їздити і не морочить собі голову якщо це покатушки на роботу з роботи
Обнемашечка• 03 июля в 15:29
Ответ дляАдминко
ford edge
в ній норм можна назбирать ще й на квартиру 🗿
З вишневого садка• 03 июля в 15:30
Ответ дляАдминко
Якщо вона сяде в свою першу автівку і освоїть її габарити, то так і буде, а якщо буде маленька, то знову прийдеться звикати до нових габаритів. Іздити ж доньці, тому хай вона обирає. Мені подобається Kia stonic, то він якраз досить мініатюрний ’паркетник’.
Патріотка з дивану• 03 июля в 15:33
Ответ дляАдминко
ford edge
Саме в цій машині, що на фото, як для першої, саме невдале це тонування. Для новачка заважає.
Ну і форди по вартості обслуговування теж треба бути готовим, не самі дешеві.
Але головне, щоб їй подобалось.
Админко
• 03 июля в 15:37
Ответ дляПатріотка з дивану
Але головне, щоб їй подобалось.
Чим заважає тонування?
Твоя космішна• 03 июля в 15:38
Ответ дляАдминко
Чим заважає тонування?
громко музыку слушать.....
Тримаю свічку• 03 июля в 15:39
Якраз кросовер і треба, на повному приводі, взимку часто дороги не чищені, про ями та колдобини я мовчу, на седанах важко буде.
Патріотка з дивану• 03 июля в 15:39
Ответ дляАдминко
Чим заважає тонування?
Ви не водите по ходу…
Погіршення видимості. Вночі або в дощ значно складніше побачити пішоходів, велосипедистів, дорожні знаки чи інші авто.
Зменшення огляду при маневрах (при поворотах, паркуванні, обгоні, особливо якщо задні та бокові вікна затемнені занадто сильно.)
Твоя космішна• 03 июля в 15:44
Ответ длявре_Динка
Я потКиєву тільки на кросоверах і їжджу, немає в нас доріг для маленьких низеньких машинок
страшно представить, что вы купите для села...
Админко
• 03 июля в 15:44
Ответ длявре_Динка
Дякую
Мишка-шалунишка• 03 июля в 15:49
Я девочка и люблю ездить на больших высоких машинах. Пусть берет кроссовер, я одобряю
Админко
• 03 июля в 15:58
Ответ дляМишка-шалунишка
Так и будет
успокойте_Меня• 03 июля в 15:59
Ответ дляПатріотка з дивану
Ви не водите по ходу…
такие страшилки понаписывали
Патріотка з дивану• 03 июля в 16:01
Ответ дляуспокойте_Меня
такие страшилки понаписывали
Ну якщо водити в селі, де за годину проїжджає три машини й паркуватися в полі, то тонування не заважатиме)
успокойте_Меня• 03 июля в 16:03
Ответ дляПатріотка з дивану
Вночі або в дощ значно складніше побачити пішоходів, велосипедистів, дорожні знаки чи інші авто.
Да, сложнее, только разницы нет тонированые боковые окна или нет - вы через лобовое не видите? Оно же не тонированное, или через задние смотрите вперед