Админко• 03 июля в 15:19

Перша машина кроссовер для Києва

Доньці 23роки , назбирала кошти на першу машину кроссовер, я дуже переживаю що це велика машина для Києва як вона буде паркуватись і тд так як навики водіння мінімальні. Чи це страхи в моїй голові. Боюсь відмовляти щоб не зробила мене крайньой.
Патріотка з дивану• 03 июля в 16:06
Ответ дляуспокойте_Меня
Вночі або в дощ значно складніше побачити пішоходів, велосипедистів, дорожні знаки чи інші авто.

Да, сложнее, только разницы нет тонированые боковые окна или нет - вы через лобовое не видите? Оно же не тонированное, или через задние смотрите вперед
Сліпа зона? Нерегульоване перехрестя? Чи просто на регульованому перевірити чи всі завершили маневр?
Чи коли 3-4 полоси й коли перестраюються (буває, що в тебе й треба тормозити).

Тобто ви не дивитесь в бокові й заднє скло?
Шкода. Це корисно))
P.S. стаж водіння 17 років
успокойте_Меня• 03 июля в 16:08
Ответ дляПатріотка з дивану

Шкода. Це корисно))
P.S. стаж водіння 17 років
я смотрю в зеркала, назад прям голову не поворачиваю, да и опасно это, а если надо направо и налево махнуть головой - то тонированое не значит наглухо черное - все там видно
пример слепой зоны вообще не в тему - на то она и слепая, даже без тонировки
Люблю пиво• 03 июля в 16:12
А кем дочка работает что в 23 года насобирала на такую машину?
автор Админко • 03 июля в 16:18
Ответ дляЛюблю пиво
В агрохолдинге
рукиЖимолости• 03 июля в 16:50
Ответ дляАдминко
ford edge
так он маленький, все удобно будет.
У меня первая машина хонда CRV была в 2013ом и ничего, отлично все было.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 июля в 16:54
Ответ дляПатріотка з дивану
Ви не водите по ходу…
Погіршення видимості. Вночі або в дощ значно складніше побачити пішоходів, велосипедистів, дорожні знаки чи інші авто.

Зменшення огляду при маневрах (при поворотах, паркуванні, обгоні, особливо якщо задні та бокові вікна затемнені занадто сильно.)
А там разве нет ассистентов? Парктроников и камер?
автор Админко • 03 июля в 17:50
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Все є
БоВжеВільна• 03 июля в 19:45
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну якщо водити в селі, де за годину проїжджає три машини й паркуватися в полі, то тонування не заважатиме)
Заважатиме. Чорну корову чи козу на дорозі вночі можна й не побачити.
БоВжеВільна• 03 июля в 19:46
Ответ дляуспокойте_Меня

Взагалі-то через бокові дивляться назад в дзеркала.
успокойте_Меня• 03 июля в 19:47
Ответ дляБоВжеВільна
Да. І ви хочете сказати що нічого не видно через тонування? Їдеш як в танку? 😁
БоВжеВільна• 03 июля в 19:51
Ответ дляуспокойте_Меня
Видно погано, особливо коли смеркається або вночі без освітлення і навіть з освітленням видно гірше. Це загальновідомі факти, не розумію, чому ви сперечаєтесь. Будете повертати направо і не побачите велосипедиста, бо дивитесь через затемнене вікно.
успокойте_Меня• 03 июля в 19:55
Ответ дляБоВжеВільна
так вночі видно погано, особливо чорну корову як ви сказали
і в дощ погана видимість
але до чого тут тонування?
я ще не бачила жодної автівки, де не видно в бокове скло велосипедиста чи авто
таке тонування і не роблять
успокойте_Меня• 03 июля в 19:59
дивно, всі тут вважають що тоновані автіки їздять по приборах, як літаки і нічого навкруги не бачать, люди ви серйозно чи це жарт?
Бо це так тупо і не правда
БоВжеВільна• 03 июля в 20:02
Ответ дляуспокойте_Меня
і в дощ погана видимість
але до чого тут тонування?
таке тонування і не роблять
Бо через тонування видно ще гірше. Невже ви цього не розумієте? Вдягніть сонцезахисні окуляри вночі і походіть вулицями. Може зрозумієте...
БоВжеВільна• 03 июля в 20:03
Ответ дляуспокойте_Меня
Бо це так тупо і не правда
Бо ви не їздили на такій машині. Подруга купила машину з тонованими лобовим та боковими вікнами. Поїздила і зняла те тонування.
успокойте_Меня• 03 июля в 20:04
Ответ дляБоВжеВільна
ви дивитесь через лобове, напевно, яке не тоноване, дивитесь вперед
то яка в біса різниця?
БоВжеВільна• 03 июля в 20:04
Ответ дляуспокойте_Меня
то яка в біса різниця?
Ще раз. Прогуляйтесь вночі в сонцезахисних окулярах. Різниця дуже велика.
успокойте_Меня• 03 июля в 20:05
Ответ дляБоВжеВільна
але ж переднє не тоноване
які окуляри?
БоВжеВільна• 03 июля в 20:06
Ответ дляуспокойте_Меня
але ж переднє не тоноване
які окуляри?
Мова про тоновані переднє і бокові. Вони не повинні бути тонованими. Крім просто того, що це незручно, на такій машині не можна виїхати в Європу.
успокойте_Меня• 03 июля в 20:06
Ответ дляБоВжеВільна
де мова про тоноване лобове скло?
БоВжеВільна• 03 июля в 20:07
Ответ дляуспокойте_Меня
де мова про тоноване лобове скло?
Мені вам пости шукати?
успокойте_Меня• 03 июля в 20:08
Ответ дляБоВжеВільна
Мені вам пости шукати?
знайдіть
але такого не має
40каградусная• 03 июля в 21:47
Прочитавши тему, жарти про жінок-водійок і не здаються вже такими безпідставними.
Стільки самовпевненості у панянок. А якщо ще врахувати, що поради даються дочці авторки, яка не має досвіду за кермом, навіть трохи страшно за наші дороги