Распутница• 03 июля 2025
Как реагируете, когда ребенок задает вопрос, на который вы сами не знаете ответ
пытаетесь выглядеть всезнающими?
Чижик Пижик• 03 июля 2025
Не пытаюсь. Говорю честно, что не знаю и знаю, где найти информацию. И ищу сама или с детьми
Я б такое не носила, но продаю• 03 июля 2025
Я могу заливать на любую тему)... но могу сказать - я не совсем в теме, я подготовлюсь и отвечу)
Ответ дляBombastic
Мені мама казала - подивися в енциклопедії 😀😀😀
Енциклопедія у нас таки була )
Вот так я и выросла на советской и медицинской энциклопедиях, на цитатах великих философов и большом толковом словаре)))
С детства люблю только спец литературу и справочники - коротко и по делу)
З царем в голові• 03 июля 2025
Цікаво. В мене дітей немає і не буде, але якось йшла і почула розмову мами, яка розповідала дитині, щоб не тягла до рота, щось чи то з землі, чи то з куща, мовляв заведуться всередині черв´яки) Стало цікаво, як мами справляються з різними питанням від бажаючих все дізнатись)
Хропочка з гривкою• 03 июля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
тю, никогда не врала детям, зачем эти запугивания.
Ответ дляЗ царем в голові
Да, наличие детей заставляет расширять свои знания))
И тут саморазвитие круче чем на работе))
Бадабум• 03 июля 2025
Ответ дляГлаголиця
Забыла говорю. Не помню. Спроси папу
Одна моя знайома часто казала ’не знаю, треба пошукати’.
Не знаю як відповідав батько цих дітей на їх питання, але діти з часом мамі сказали ’Тато розумніший за маму, мама багато чого не знає’)))
Я намагаюся після питання, на яке не знаю відповіді, на щось відволіктись типу на кухню збігати, в ванну, а сама в цей час в інет. І потім з розумним виглядом транслюю. Або питала в доньки її думку з цього питання, а там дитячю фантазію не зупинити
Ответ дляЗ царем в голові
По ви виросте дитина і який струм отримає, коли виявиться що червʼяки не виростають з живота 😀😀😀