бифидобактерияЖоржик• 03 июля 2025
Як забути колишнього?
Скільки часу пройшло?
Мрію про пончик• 03 июля 2025
Ответ дляСкользкая
Ну у кожного різна кількість днів йде на стадію горювання.
Просто автор, поки навіть не намагається перейти на цю стадію.
Вона всі сили залишає на ’жити надією і спогадами’.
Так точно ніяких змін не буде ще роками
не намагається - то поки рано.
не розумію нашо пилять автора, натякаючи на іі тупість (типу якого взагалі з ним була), переживати про невдалі відносини - це абсолютно нормально
пані Солоха• 03 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
на початку все було дуже добре, багато спільного, багато приємного, а цей момент з побутом і з інтимом як перекрив усе
казав шукав дівчинку хазяйку, мріє ’кончить в свою девушку, это так классно и круто’
потім я дізналась що в нього і в його мами спільний рахунок, банківський,там де його зарплата,ну і він хоче одружуватися як батьки, батьки його зустрічались 6 років, під зустрічанням мається на увазі жили разом, як громадянський шлюб
Ой, дякуйте Богу що Вас більш серйозно не затгнуло в цей омут