Посудомойка• 03 июля в 22:29
Ви щось відчуваєте з презервативом?
З чоловіком до весілля часто їх використовували. Після весілля і під час вагітності лише шляхом переривання статевого акту. Я вже і забула як воно відчувається це діло.
Але нещодавно у мене виявили цистит, за для запобігання розповсюдження інфекції порекомендовали використання презервативів. І от перейшли ми до справи і я розумію, що нічого не відчуваю окрім того як треться ом мене цей латекс. Воно завжди так чи це я просто відвикла?
Усміхайлик• 03 июля в 22:33
Без презика, но правило обязательно в любом случае,не будет цистита
Сразу после секса пописять и подмыться .
Возьмите себе это за правило
Указка• 03 июля в 22:33
Мені однаково що з , що без. Якщо мені не сказати ( в темряві наприклад ) то я не відрізняю є презерватив чи ні.
Эта_Шикарна)• 03 июля в 22:34
Ответ дляУсміхайлик
Возьмите себе это за правило
И пописять, и сразу еще остатки дописать с усилием. Тогда точно не будет.
ДеньгиНеСдаю• 03 июля в 22:35
Попробуйте разные. Возможно, нужны тоньше. Skin и One удобные
И нам с мужем ещё durex invisible понравились, тоненькие
Посудомойка
• 03 июля в 22:35
Ответ дляУсміхайлик
Возьмите себе это за правило
Я так і роблю. Ненавиджу потім це відчуття. Але видно щось таки туди потрапило, треба ретельніше на наступний раз очищатися
Коко Шанель• 03 июля в 22:36
Я з презервативом отримую повноцінне задоволення. Без презервативу є свої плюси, але я все ж таки за безпеку.
Усміхайлик• 03 июля в 22:36
Ответ дляПосудомойка
Меня спасает это правило
Мамин тріль• 03 июля в 22:39
Я не то чтобы не чувствую, но с презиком быстро начинает натирать, т.к. становится сухо. Без него такого нет. Я уже не могу забеременеть, так что хорошо что с мужем можно без резинки. А цистит да иногда бывает, но редко
пу_пугренчик• 03 июля в 22:44
Ответ дляУсміхайлик
Возьмите себе это за правило
А как это влияет?
Біле пальто• 03 июля в 22:45
Ответ дляМамин тріль
Лубрикант на силиконовой основе, чтоб не натирало👍
Анонім-ка• 03 июля в 22:45
кончено чувствую разницу, муж терпеть их не может и психует когда прошу с ним
Крайня невістка• 03 июля в 22:45
Та то ви із за цистіту відчуваєте щось інше, і думаєте латекс, + накрутили себе, перемикніться на процес, а не ну думку про прейзік
Та не реву я• 03 июля в 22:47
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Они не подходят на член больше среднего
ДеньгиНеСдаю• 03 июля в 22:48
Ответ дляТа не реву я
Они не подходят на член больше среднего
Тогда one
Там есть линейка анатомических разных, в том числе на xl
Посудомойка
• 03 июля в 22:48
Ответ дляКрайня невістка
Цистит вже майже не турбує. Раніше припікало трохи, а зараз наче норм. Просто от відчуття таке наче хтось вибачте кульку туди пхає, без нього відчуття більш насичені, це я точно можу сказати
Посудомойка
• 03 июля в 22:50
Ответ дляЧучело-Мяучело
А навіщо під час вагітності метод переривання ?
Ну не завжди, але в основному так було. Через звичку, мабуть 🤷🏻♀️
Чучело-Мяучело• 03 июля в 22:51
Ответ дляПосудомойка
Офігеть
Мамин тріль• 03 июля в 22:53
Ответ дляБіле пальто
Я знаю, пользовались лубрикантом, но всеравно лучше и приятнее без презика и не надо отвлекаться на его одевание в порыве страсти
from Ukraine• 03 июля в 22:55
У мене завжди було відчуття якогось пакету,навіть з супертонкими, і запах це окрема історія, потім ще і ерозія почала прогресувати.
Редиска Я• 03 июля в 22:56
Ответ дляЧучело-Мяучело
Офігеть
Чего только не прочитаешь на советчице) У нас это было золотое время, можно ни о чем не волноваться)
Посудомойка
• 03 июля в 22:57
Ответ дляЧучело-Мяучело
Офігеть
А, ще згадала, у мене чоловік завжди був трошки притрушений у відношенні дитини. Він мені казав ’ я не хочу щоб мої сперматозоїди плавали біля сина’ 😂
Крайня невістка• 03 июля в 22:57
Ответ дляПосудомойка
Цистит не тутбує, майже..ви пишете, але запалення є, і буде ще не 1 день навіть після того як перестане турбувати. Відчуття будуть інші, може навіть як пісок відбуватиметься там при процесі, але це запалення.
Потрібно пролікуватися. Це довгий процес. Презервативи зменшують чуттєвість чоловікам не жінкам.
Відчуття не ті і жінці, але так що прям латекс ви відчуваєте і все. Хоча може ви 1 на 100, якій і справді латекс ну сильніше за всіх відчутно..