фрау Гітта• 04 июля 2025
Здесь есть кто в совке сидел за не трудовые доходы или знакомые?
Прокачую сідниці• 04 июля 2025
Да тут через одну подпольные миллионеры Корейко, судя по совкодрочерским темам.
Фуліганка• 04 июля 2025
Була така, вже померла. Дві сестри їх було - одна шила білизну, друга продавала. Ту, що продавала - посадили, ненадовго. Отакий був малий бізнес.
Даю справку• 04 июля 2025
У знайомого батько.
Зараз знайомий має хлібний бізнес в Полтаві(два хліб.заводи( мережа магазинів, своя ТМ, а батько залетів за
те, що продавав вугілля населенню )
Анонім Перший• 04 июля 2025
Да, моя одноклассница сидела, была проституткой, отсидела пару лет вроде бы. Потом умерла от спида в итоге.
Укол Разума• 04 июля 2025
Автор, а вам все провокаций мало)) все хочется отвлечь от преступлений нынешней власти и поглумиться с прошлого
Путающаяся• 04 июля 2025
Ответ дляФуліганка
Це в яких роках було?
у 1989 році з´явився закон про Кооперацію
Фуліганка• 04 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Це в яких роках було?
Кінець 60-х.