Слоник-тоник• 04 июля в 22:27
Де можна замовити якісні саджанці троянди?
На яких сайтах? Щоб прийшли якісні саджанці!
Советчица Года• 04 июля в 22:35
Я купувала в proxima (зкс) і тетянин сад (окс). Також купувала в групі трояндоводів на фб окс восени, на диво, все добре росте і без пересорта.
Раз одела не бу• 04 июля в 22:39
Мій сад-оригінальні саджанці
Цвітсад - не оригінальні, але теж якісні
Ці магазини мені найбільше подобаються
Раз одела не бу• 04 июля в 22:45
EDROSES -замовляла 3 троянди, через рік як зацвіла побачили, що замість рожевоі Kiss me Kate-отримали різнокольорову.
Написала, надіслали на заміну-саджанець навіть не прийнявся.
Ті, що були садженці теж непогані по якості-але був нюанс з пересортом.