Слоник-тоник• 04 июля в 22:27

Де можна замовити якісні саджанці троянди?

На яких сайтах? Щоб прийшли якісні саджанці!
Советчица Года• 04 июля в 22:35
Я купувала в proxima (зкс) і тетянин сад (окс). Також купувала в групі трояндоводів на фб окс восени, на диво, все добре росте і без пересорта.
Раз одела не бу• 04 июля в 22:39
Мій сад-оригінальні саджанці
Цвітсад - не оригінальні, але теж якісні

Ці магазини мені найбільше подобаються
Раз одела не бу• 04 июля в 22:42
Раз одела не бу• 04 июля в 22:45
EDROSES -замовляла 3 троянди, через рік як зацвіла побачили, що замість рожевоі Kiss me Kate-отримали різнокольорову.
Написала, надіслали на заміну-саджанець навіть не прийнявся.
Ті, що були садженці теж непогані по якості-але був нюанс з пересортом.
Небалувана Галя• 04 июля в 23:01
Ответ дляРаз одела не бу
фото
Ну яка ж краса!
Lor111etta• 05 июля в 10:21
На сайті Rozina.
Перевірені роками