Бабця в мештах• 05 июля 2025
от нахіба - це зараз вкрай потрібно? Киів
у дворі багатоповерхівок газонокосаркою косити траву під вікнами, коли після атак шахідів кожен звук сприймаєш болісно - може я чогось не розумію
Триндичіха Байрактар• 05 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Тепер не косити поки війна не закінчиться?
И не мыться
Леди_в_ночи• 05 июля 2025
не поверите, в Израиле тоже косят траву, и в 7 утра. пока не жарко. 70 лет траву не косить, потому, что война?
Триндичіха Байрактар• 05 июля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Интересно почему советчицы жрут если война? Нельзя до победы подождать?!
Триндичіха Байрактар• 05 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
А мотоциклісти вас не тривожать? Вийдіть, скажіть, щоб не їздили
И мамаши с колясками
Кіна не буде• 05 июля 2025
Ну выглянули, не шахед и дальше своими делами занимайтесь. Вот мопеды в темноте,да и вообще запретить надо.
Просто звязда• 05 июля 2025
Вам не потрібно,а людям з алергією на цвітіння трав без цього ніяк
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Парова машина• 05 июля 2025
В первую очередь важно ощущение нормальной жизни , это я вам говорю как харьковчанка. Если всего этого не будет ( косилок, детей, мотоциклов и т д) вот тогда вы поймёте что капец и начнёте сходить с ума
Медсестричка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
Представляете сколько сил нужно для косы? Хоть раз косили ею?
Леди_в_ночи• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
так что вас останавливает? сработайте на опережение. скосите траву во всем районе. пришёл газонокосильщик, а косить нечего. он и уйдет
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
якось бачила прям ’зграю’ косарів один за одним йшли десь 5 чоловік - навіщо?
Медсестричка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Каждый берет полосу и косит, так быстрее
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
Нормальное время, не тревога, не 5 утра, не 10 вечера
вихідний у багатьох не знали?
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
це питання теж вивчаю не хвилюйтесь))
Полуничка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
Ну так в чому проблема? Косу в руки і вперед!
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Ответ дляПросто звязда
я алергік і що?
Правильно_Валерчик• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
Запропонуйте їм свої послуги і виходьте з косою
Фізична праця полікує вашу тривожність
Пік Антна• 05 июля 2025
Так, це норм, 12 година, всім дали поспати, коситу траву це важливо. Може і сміття не вивозити? Це також голосно.
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
до появи бензинових чи які там вони, якось справлялися
Медсестричка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Сейчас работникам столько не платят для такой тяжёлой физ работы.
Стервочка• 05 июля 2025
У мене з кінця травня косять майже щодня, навіть у неділю, з 9 ранку рівно і десь до 16 години. Я вже сходжу з розуму, ні вікно відкрити, ні вдома у неділю відпочити.
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Ответ дляПолуничка
розумні усі такі, зекономлені кошти можна перенаправити у інше русло, на озброєння і тд наприклад, скільки чоловіків військово непридатних вештаються без діла - то нехай косять вручну
лаМпочка• 05 июля 2025
До мене хрущ якось вночі залетів, ото жужав на 100% як щахед ...
Не бачу жодної проблеми в покосі трави, нема тривоги - все добре, ттт
Просто звязда• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
я алергік і що?
І подякуйте, що вам менше алергену потрапить в організм
Бабця в мештах
• 05 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Фізична праця полікує вашу тривожність
не хвилюйтесь я працюю фізично