Продаю витрішки• 05 июля в 18:55
Які питання задати тарологші?
Не смійтеся.
Є в мене один контакт. Хотілося б розпитати. Але не можу зібратися з думками , щоб сформулювати питання, чи навіть список питаннь, ні по переду наче пустота. Протягом місяця стільки всього сталося (хвороба/похорони близької людини, серйозні руйнування будівель, де працюю від обстрілів до цих пір все це не можу видихнути). Що спитати чи по роботі,чи по особистому чи по сезону, я не знаю. А коли питання розмазане, то і відповідь не буде правдива
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:00
Ответ дляАлина-1240
Не ходить по выдуриватям денег
Там донат . Це знайома. Мені достатньо подзвонити
БезПаспортаНеПродаю• 05 июля в 19:01
Лучше удариться в релігію - ездить по святым местам (Алипия, Почаев). Причастия, исповеди, соборования, проповеди, катехизаторские курсы, петь на клиросе, писать иконы.
Можно порешать проблемы свои
В шоколаде• 05 июля в 19:02
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Можно порешать проблемы свои
С чего начать первую поездку к Алипии?
Хомо_сапиенс• 05 июля в 19:03
Платите деньги и с вами хоть весь день разговаривать будут и ответят на все вопросы. Главное чтобы человек проверенный, чтобы они не улетели в трубу)
БезПаспортаНеПродаю• 05 июля в 19:04
Ответ дляВ шоколаде
С чего начать первую поездку к Алипии?
Просто поехать, погулять там.
Поесть в трапезной, купить сухарики домой, молитвослов и понесётся
Уходя дверю не хлопать• 05 июля в 19:05
Ответ дляПродаю витрішки
Донат дякую чи все ж гроші?
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:07
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Можно порешать проблемы свои
І, мене не тягне, якщо релігія мені є куди ходити на службу Божу, до отця, що знав Аліпію особисто. І книжки різні духовн читаю, не допомагає, все важче і важче. Наче справляюся, а потім грузну ще більше. Смерть близької людини і все, що тоді було треба я перенесла, але обстріл і іскандер х шахедами...хочеться чи вкати чи лягти і лежати.менідо Аліпії 700 км, а в Почаїв більше 1200км.
Проблем видних нас і немає,я звикла рішати, в т ця пустота ... Вже не знаю що чекати ще ...
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:08
Ответ дляХомо_сапиенс
Гарно, але чогось складу я в голові питання,не відчуваю навіть що мене це якавить більше.
Уходя дверю не хлопать• 05 июля в 19:08
Ответ дляПродаю витрішки
Тарологша шахеди розведе руками?
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:08
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Донат дякую чи все ж гроші?
Я вважаю що гроші найкращий енергообмін
БезПаспортаНеПродаю• 05 июля в 19:09
Ответ дляПродаю витрішки
Може, антидепресант?
Уходя дверю не хлопать• 05 июля в 19:09
Ответ дляПродаю витрішки
Я вважаю що гроші найкращий енергообмін
Вишліть мені буде нічим не гірший енергообмін і без обману
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:11
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Тарологша шахеди розведе руками?
Та може скаже чи тут , чи далі релокуватися . Мені тут добре ,вона мені давно так казала, але цей останній обстріл наробив багато лиха і чи тут, чи нова локація.
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:12
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я людину знаю особисто, в якийсь момент їх допомога дозволила пищначитися з рішенням у важливому питанні, а Вас, на жаль я не знаю.
Уходя дверю не хлопать• 05 июля в 19:12
Ответ дляПродаю витрішки
Так і я вам скажу. Якщо знімаєте - їдьте далі.
Уходя дверю не хлопать• 05 июля в 19:13
Ответ дляПродаю витрішки
Якщо ви так впевнені в її допомозі, то для чого ця тема?
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:15
Ответ дляУходя дверю не хлопать
ще немає пропозицій ніяких.от цікаво чи будуть. Чи тут відновлювати чи дадуть фінансування нове будувати
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:16
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я Вже бачу для чого. Мені треба розібратися в питаннях, люди зі сторони от підказують
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:18
Ответ дляГаля із Дарниці
Тоді вже тарологиня, а не тарологша🤣🤣🤣
Хай і так. Хрін від редьки не молодший бухгалтер-бухгалтерша, таролог-тарологша. Чи ні ? Гінеколог-гінекологша чи гінекологиня? Знову заплуталась.
В шоколаде• 05 июля в 19:20
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Просто поехать, погулять там.
Вам помогла Алипия в каких то вопросах?
Продаю витрішки
• 05 июля в 19:21
Ответ дляВ шоколаде
Вам помогла Алипия в каких то вопросах?
Мені колись допомогла, я тоді жила в передмісті Києва. Мама після онкології прожила 13 років, померла від інсульту
Рекламама• 05 июля в 19:36
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Тарологша шахеди розведе руками?
странный вопрос ваш. А она это обещала по шахедам?
БезПаспортаНеПродаю• 05 июля в 19:36
Ответ дляВ шоколаде
Вам помогла Алипия в каких то вопросах?
Да, помогла. Очень давно, 15 лет назад